16 Kanal Kamera Kayıt Cihazı

Bu kategoride ürün bulunamadı.

16 Kanal Kamera Kayıt Cihazı

Kamera sistemleri için hayati öneme sahip olan kayıt cihazları her bir kamera modeline göre değişiklik arz etmektedir. Bu kapsamda birbirinden farklı olan bu cihazlar arasından hangisini seçmeniz gerektiği gibi konular hakkında sizlere bu yazımız içerisinde ayrıntılı bilgilendirmelerde bulunacağız. 

Kanal Sayısı Ne Demektir

Kamera kayıt cihazları içerisinde kanal sayısı olarak ifade edilen husus bir cihaza bağlanabilen kamera sayısını ifade etmektedir. Dolayısıyla oldukça önemli olduğunu ifade edelim. Eğer kamera sayınızı desteklemeyen bir cihaz satın alırsanız bu durumda ciddi mağduriyetler yaşayabilirsiniz.

Bu mağduriyetler ile karşılaşmamak için yapmanız gereken bizler ike irtibat kurmaktır. Bu sayede en doğru tercihi yapmanız mümkün olacaktır.

FPS Nedir?

Bazı kamera modellerinde FPS sayısı verilmektedir. Bu sizlerin kafanızı karıştırmasın. Bu sayıyı 25'e bölmeniz halinde elde ettiğiniz sayı kanal sayısı yani baglayabileceğiniz kamera sayısıdır. Örnek olarak verecek olursak 400 FPS 16 kamera bağlama imkanı sunan bir cihazdır.

Kayıt Cihazı Ne İşe Yarar

Kayıt cihazı kameranın çekmiş olduğu görüntüleri kaydetmektedir. Bu sayede geriye dönük kamera kayıtlarını izleyebilmeniz mümkün olmaktadır. Cihazınız ne kadar kaliteliyse o kadar geçmişe gidebilirsiniz. Ayrıca görüntüleri daha net ve kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Böylelikle işinize lazım olduğunda sizleri yarım yolda bırakmayacaktır.

Kayıt cihazları modeline göre 500 metreye kadar olan kameralardan kayıt alabilmektedir. Bu ise çok geniş bir alan içerisinde görüntü kaydedilmesini mümkün kılmaktadır. Öyle ki cihazı orta noktaya koymanız halinde 1 km'lik bir şerit içerisindeki kameralardan görüntü alabilmeniz mümkün olacaktır.

Kayıt Cihazını Nerelerde Kullanabilirim

Bu kayıt cihazlarını geniş mekanlarda kullanmanız daha doğru olacaktır. Bu sayede 16 kameraya kadar bağlantı yapabilirsiniz. Bu kameralardan aldığınız görüntüleri canlı olarak bir ekrana yansıtabilmeniz mümkün olduğu gibi aynı zamanda telefonunuz ya da tabletinizden de bildirimler alabilirsiniz. 

16 kanal kamera kayıt cihazı fiyatları

16 kanal kamera kayıt cihazı fiyatları marka ve modellere göre değişiklik arz etmektedir. Dolayısıyla tek bir fiyat bulunmamaktadır. Ayrıca fiyatı etkileyen hususlar arasında bir de bu cihazların hafızası yer almaktadır. Yüksek hafızaya sahip olan cihazların fiyatları da buna göre yüksek olmaktadır. 

Teknik Destek ve Kurulum

Eğer sizler bu konu hakkında yeteri kadar bilgiye sahip değilseniz bu durumda firmamızdan bilgi alabilirsiniz. Bu kapsamda teknik personellerimiz sizlere en iyi şekilde yardımcı olacaklardır. Bunun yanı sıra ücretsiz bir şekilde keşif yapan uzman personellerimiz sayesinde en ideal kamera sayısı ile en yüksek güvenlik sağlamanız mümkün olacaktır.

Kameraların ve kayıt cihazlarının yerleştirileceği yerler belirlendikten sonra montaj işlemleri yapılacak ve ardından da sizlere teslim edilecektir. Ancak işlerimiz burada da bitmemektedir. Zira bundan sonra yaşayabileceğiniz her türlü sorun için sizlerin 7/24 hizmetinizde olacağız. Bu sayede hiçbir zaman mağdur olmayacaksınız.

Mobil Takip

Kayıt cihazlarınızın ayarları yapıldıktan sonra sizler de cep telefonlarınızdan görüntüleri takip edebileceksiniz. Öyle ki sürekli olarak takip etmenize de gerek bulunmamaktadır. Bunun yerine kameranın hareket algıladığı zaman sizlere gönderdiği bildirimleri incelemeniz yeterli olacaktır.

Bu özellik sayesinde kameralarınız da tasarruflu bir şekilde çalışacaktır. Bu sayede uzakta olsanız da sorunsuz bir şekilde kameralarınız çalışacaktır.

Sizler de en kısa süre içerisinde bu kamera güvenlik sistemleri ile korunmak isterseniz bizlerle iletişime geçiniz. Daha sonra ücretsiz keşif ve kurulum aşamaları firmamız tarafından gerçekleştirilecektir. Böylelikle hiçbir şekilde zahmet etmeden sizler de kamera sistemlerine sahip olabileceksiniz. Bu sayede de hiçbir tehdit sizleri rahatsız etmeyecek ve güven içerisinde yaşayabileceksiniz.