16 Kameralı Güvenlik Sistemi Fiyatları

Bu kategoride ürün bulunamadı.

16 Kameralı Güvenlik Sistemi

Büyük işletmelere, villa tarzı konutlara ya da sitelere sahip olan kimseler için en ideal güvenlik sistemleri 16 kameralı güvenlik sistemleri olmaktadır. Bu sistemler ile anlık olarak görüntü kaydedebilmek mümkün olduğu için herhangi bir ekstra masraf yapmadan güvenliğinizi sağlayabilirsiniz. Bu kapsamda sizlere bu sistem hakkında ayrıntılı bilgi vererek sizleri aydınlatmak isteriz. 

16 Kameralı Güvenlik Sistemi Fiyatları

 16 kameralı güvenlik sistemi fiyatları seçeceğiniz kamera modellerine bağlı olarak değişiklik arz edecektir. Ancak genel olarak bir fiyat aralığı söyleyecek olursak bu durumda 1.500 TL ile 3.000 TL arasında değişen bir fiyat aralığından bahsedebiliriz. Bu aralığın altında ya da üstünde de bulabileceğiniz sistemler olsa da genel olarak aralık budur. 

Kameralı güvenlik sistemleri sahibi olmak istiyorsanız o halde sizler de firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. En kısa süre içerisinde keşif ve kurulum işlemleri tamamlanacak ve ardından da çalışır vaziyette sistem sizlere teslim edilecektir. 

Kurulum

Yukarıda da belirtildiği gibi keşif yapıldıktan sonra yapılması gereken kurulum aşamasına geçmektir. Bu aşamada deneyimli teknik personellerimiz en doğru bir şekilde kurulum işlemlerini yapmaktadır. Bu sayede sizler hiçbir zahmet altına girmemektesiniz.

Kamera Özellikleri

Bu sistem içerisinde kullanılan güvenlik kameraları modelleri bir hayli fazladır. Sizlerin talepleri ve ihtiyaçları çerçevesinde en ideal kameralar tespit edilerek kurulumları yapılmaktadır. Bu kapsamda kameraların özellikleri hakkında ayrıntılı bilgileri sizler için sıralıyoruz. 

İlk olarak en önemli özellikler arasında gece görüşü bulunması gelmektedir. Bu özellik sayesinde kameralar otomatik olarak gece moduna geçmektedirler. Bu sayede vakit gündüz vakti olmasına rağmen kapalı bir hava varsa dahi kamera kendisini otomatik oalrak ayarlamakta ve bu sayede her zaman en net görüntü elde edilebilmektedir. 

Mobil Takip

Sayacağımız özellikler arasında en özel yere sahip olan mobil takip özelliğidir. Bu özellik sayesinde akıllı telefon ya da tablet ile her yerden kamera görüntülerini takip edebilirsiniz. Bunun için bir internet bağlantınızın olması yeterli olacaktır. Ardından bir kamera takip programı indirerek kameralarınızı tanımlayabilir ve kolay bir şekilde kameralarınızı takip edebilirsiniz. 

Ayrıca bu şekilde 24 saat takip etmenize de gerek bulunmamaktadır. Bir hareketlilik olması durumunda kameralar otomatik olarak bildirim göndermektedirler. Bu sayede gereksiz yere bakmanıza da gerek kalmayacaktır. Ayrıca kameraların hayvanlar ile insanları birbirinden ayırt edebilmesi de en önemli özellikler arasında yer almaktadır. 

Yüksek Çözünürlük

Kamera sistemlerinde kamera çözünürlüğü son derece önemli bir rol oynamaktadır. Bu sayede en net görüntülerin elde edilmesi mümkün olmaktadır. Firmamız tarafından sizlere sunulan kamera modelleri de oldukça net görüntüler sunabilen yüksek çözünürlüklü kameralar olmaları sebebiyle de sizler her durum ve şart altında son derece kaliteli görüntüler elde edebilirsiniz. 

Yüksek Kayıt Hafızası

 Güvenlik kameralarında yaşanan en büyük sıkıntılardan birisi de kayıt sıkıntısıdır. Bu kapsamda geriye dönük kayıtların incelenmesi sırasında sorun yaşayan birçok kimse olduğunu bilmekteyiz. Bu nedenle herhangi bir sorun yaşamamak adına kayıt hafızası yüksek olan kayıt cihazları almak gerekmektedir. Bu kapsamda 16 kamerayı destekleyen yüksek hafızaya sahip kameralar bulunmaktadır. Bu kameralar ile çok uzun bir süre hafıza problemi yaşamadan kayıt yapabilirsiniz.