32 Kanal Kamera Kayıt Cihazı

Bu kategoride ürün bulunamadı.

32 Kanal Kamera Kayıt Cihazı

Bu yazımız içerisinde son derece önemli bir güvenlik sistemi olan kamera kayıt cihazı hakkında bilgiler vereceğiz. Böylelikle sizlerin kafasında olan boşluklar da doldurulmuş olacak ve bu sayede de kararlarınızı daha isabetli bir şekilde verebilmeniz mümkün olacaktır.

Kayıt Cihazı Nedir

Kayıt cihazları kamera güvenlik sistemleri içerisinde yer alan ve adeta beyin görevini yerine getiren bir cihazdır. Zira sahip olduğu hafıza sayesinde kamera görüntülerinin kaydedilmesi sağlanmaktadır. Böylelikle bir olay yaşanması halinde geriye dönük olarak kamera kayıtlarını inceleyebilirsiniz. Eğer cihazınızda bir arıza söz konusu ise bu durumda kayıtlarınız görülmeyecektir. Bu da sizler için son derece sıkıntılı olacaktır.

Kayıt Hafızası

Cihaz satın alırken sizlerin en çok dikkat etmesi gereken noktalardan birisin hafızalar olmalıdır. Bu hafızaların yüksek olması görüntü kalitesini artırmakla beraber aynı zamanda görüntü kaybının yaşanmasının da önüne geçecektir. Böylelikle sizler de dilediğiniz an kamera görüntülerini izleyebilirsiniz.

Kanal Sayısı

Kayıt cihazları ile alakalı önemli hususlardan birisi de kanal sayısıdır. Bu kanal sayısı bir kayıt cihazına kaç adet kamera bağlanabileceğini göstermektedir. Bu kapsamda 32 kanal kayıt cihazı bir kamera sistemine bağlanacak toplam kamera sayısının 32 olduğunu ifade etmektedir. Bu sayede geniş fabrika ya da çiftlik gibi mekanları bu kameralar ile izlemek son derece mantıklı olacaktır.

Ayrıca bu kameraların kablosuz bir şekilde internet bağlantısı sayesinde birbirlerine bağlanmaları da oldukça avantajlıdır. Bu sayede kablo döşeme masrafından kurtulabilmek mümkün olmaktadır. 

32 kanal kamera kayıt cihazı fiyatları

32 kanal kamera kayıt cihazı fiyatları marka ve modele göre değişiklik arz etmektedir. Ancak genel olarak ifade edecek olursak 700 TL civarı bir fiyat olduğunu söyleyebiliriz. Bu fiyatların üzerinde ya da altında birçok cihaz bulabileceğinizi de hatırlatalım.

Hangisini Seçmeliyim?

Eğer kamera sistemleri hakkında detaylı bilgiye sahip değilseniz bu durumda firmamız sizlere en iyi şekilde yardımcı olacaktır. Bu kapsamda en ince ayrıntısına kadar mekanın incelenmesi gerekmektedir. Bu kapsamda hangi kamera sisteminin ve kayıt cihazının kullanılması gerektiği de sizlere bildirilmektedir. Ancak tek hizmetimiz bu da değildir bunun yanı sıra firmamız kurulum hizmetlerini de başarıyla gerçekleştirmektedir. 

Alanında yılların verdiği tecrübeyle hareket eden firmamız böylelikle çok kısa bir süre içerisinde kurulum işlemlerini başarıyla gerçekleştirecektir. Daha sonra sizlere sistem hakkında detaylı bilgi verilecektir. Böylelikle en verimli bir şekilde sistemi kullanabilmeniz de sağlanacaktır.

Teknik Destek

Eğer tüm bu bilgilendirmelere rağmen birtakım sorunlar ortaya çıkarsa direkt olarak bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Firmamız sizlere 7/24 hizmet verecektir. Bu sayede de kameralarınızın görüntü almadığı en ufak bir saniyenin dahi olmamasını sağlayabilirsiniz.

Yasal ve Güvenilir Faaliyet 

Sitemizden alışveriş yapmanız halinde en güvenilir alışverişi yapmış olacaksınız. Zira bu sayede hem yasalara uygun bir alışveriş yaparken hem de ürünlerin en kalitelilerinden almış olacaksınız. Sadece ürünler de değil aynı zamanda hizmetlerde de bu kalite aynı şekilde devam edecektir. Böylelikle en kısa sürede sizler de bu güvenlik sistemlerini elde edebileceksiniz.

Faydaları

Uzakta olduğunuz zaman dilimleri içerisinde ister evinizi isterseniz de işyerinizi kesintisiz bir şekilde izlemek için bu sistemleri tercih etmelisiniz. Bunun yanı sıra hem sizin hem de sevdiklerinizin can ve mal güvenliği için de bu kamera ve kayıt sistemleri oldukça faydalı olacaktır.

İşte bu imkanlardan faydalanmak için sizler de sabırsızlanıyorsanız o halde direkt olarak bizlere ulaşınız ve ücretsiz keşif hizmetimizden faydalanın. Daha sonra da kamera sistemlerinize kavuşmanın tadını çıkarın.