8 Kanal Kamera Kayıt Cihazı

Bu kategoride ürün bulunamadı.

8 Kanal Kamera Kayıt Cihazı

Geriye dönük kamera kayıtlarında sıkıntı çıkmasını istemeyenler için kamera kayıt cihazları son derece önemlidir. Hem kaliteli hem de kesintisiz bir görüntü kaydı için bu cihazlar son derece önem arz etmektedir. işte bu sebeple sizlere yazımız içerisinde bu kayıt cihazları hakkında ayrıntılı bilgi vereceğiz.

Elektronik Ortama Aktarma

Bu kayıt cihazları sayesinde kaydedilen görüntülerin farklı cihazlarda izlenebilmesi mümkün olmaktadır. Bu kapsamda USB, bluetooth gibi araçlar ile görüntüleri bilgisayarlara aktarabilmek söz konusudur. Bu kayıt cihazları kaliteli olması halinde kesintisiz ve kaliteli görüntüler elde edebilmek mümkündür. böylelikle gerçekleşen olayların deşifre edilmesi son derece kolay bir şekilde olacaktır. 

Kayıt Hafızası

Eski görüntüleri izleyememe sorunu birçok kimse tarafından karşılaşılan bir durumdur. Bu durumda suç direkt olarak kayıt cihazına atılsa da aslında bunu bilerek alan bizler de suçluyuzdur. Zira düşük hafızalı bir kayıt cihazına birden fazla kamera bağlar isek bu durumda hafıza kısa bir süre içerisinde dolacaktır ve eski görüntüler silinmeye başlayacaktır. Bu durumda mağduriyetlerin ortaya çıkmasına neden olacaktır. 

Bu gibi durumlarla karşılaşmamak adına yapılması gereken ise yüksek hafızaya sahip kayıt cihazları satın almaktır. Bu sayede görüntüleriniz silinmeyecek ve aynı zamanda da görüntü kalitelerinde herhangi bir sorun da yaşanmayacaktır. İşte bu gibi sebeplerle sizler de yüksek kapasiteli kayıt cihazları tercih etmelisiniz. 

Kanal Sayıları

Kayıt cihazlarında karşılaşacağınız temel sorulardan birisi de kaç kanal olsun sorusudur. Bu soru bir kayıt cihazınıza kaç kamera bağlamak istediğinizi ifade etmektedir. yani sizler 8 kanala sahip bir kayıt cihazı satın alırsanız bu cihaza en fazla 8 kamera bağlayabilirsiniz. Bu nedenle de bunun farkında olarak hareket etmelisiniz. Eğer daha fazla kamera kullanmanız gerekecekse bu durumda 16, 32 ya da 64 kanallı kayıt cihazları tercih etmenizde fayda bulunmaktadır. 

Kayıt Cihazları Fiyatları

Kayıt cihazları fiyatları kanal sayılarına bağlı olarak değişmektedir. Bu kapsamda eğer kanal sayısı fazla ise bu durumda fiyatı da daha pahalı olmaktadır. Ayrıca marka ve modele göre de değişiklik arz eden bu cihazların fiyatları için sabit bir rakam söylemek mümkün değildir. Ancak bunun yanı sıra 8 kanal kamera kayıt cihazı fiyatları yaklaşık olarak 200 ile 300 TL arasında değişiklik göstermektedir. 

Hangi Cihazı Seçmeliyim?

Eğer sizler de bir kamera sistemi ya da kayıt cihazı almak istiyorsanız ve hangisini almaya karar veremiyorsanız bu durumda sizler için firmamız yardımcı olacaktır. Bu kapsamda öncelikle kamera kurulumu yapılacak mekanın görülmesi gerekmektedir. keşif adı verilen bu aşamada kaç kamera kullanılacağı nerelere montaj işlemlerinin yapılacağı tespit edilir. Bu aşamada aynı zamanda toplam maliyet de çıkarılmış olur. Bu keşif işlemlerinin ücretsiz bir şekilde yapıldığını da ifade edelim. Bu aşamada kaç kanallı kayıt cihazı kullanmanız gerektiği de netlik kazanacaktır. Bu sayede sizler de en ideal seçimi yapabilirsiniz.

Kurulum Aşaması

Keşif yapan uzman ekiplerimiz daha sonra sizlerin seçtiği model kamera sistemleri ve kamera kayıt cihazları için kurulum yapacaklardır. Bu kapsamda daha önceden belirledikleri noktalara gerekli montaj işlemleri yapılacaktır. Daha sonra da sistemin ince ayarlamaları yapılacaktır. Bu sayede tam ayarlanmış bir şekilde sizlere teslim edilecektir. 

Teknik Destek

İşimiz kurulum ile de bitmemektedir. Bunun yanı sıra herhangi bir sorun ile karşılaşmanız halinde firmamız teknik destek sunmakta ve bu sayede de sizleri mağdur etmemektedir. Aynı zamanda herhangi bir arıza olması durumunda da bizlerle iletişime geçerek sorununuzu en kısa süre içerisinde çözdürebilirsiniz.