Notice: Trying to get property of non-object in /home2/guvenlikkamerasi/public_html/catalog/controller/startup/startup.php on line 315

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home2/guvenlikkamerasi/public_html/catalog/controller/startup/startup.php on line 315
8 Kameralı Güvenlik Sistemi Fiyatları [En Ucuzu]

8 Kameralı Güvenlik Sistemi Fiyatları

Bu kategoride ürün bulunamadı.

8 Kameralı Güvenlik Sistemi Fiyatları

Günümüzde her noktayı izlemek bir zorunluluk haline gelmesi nedeniyle küçük işletmeler ya da konutlar için 8 kameralı güvenlik sistemleri son derece kullanışlı olmaktadır. Bu kapsamda sizlere bu sistemlerin avantajlarından bahsedecek ve bu sayede de sizlerin de güvenlik kamerası sistemleri hakkında yeteri kadar bilgi edinebilmenizi sağlayacağız. 

Kullanım Alanları

Öncelikle bu kameraların nerelerde kullanılabileceği hakkında kısa bir bilgilendirme ile başlayalım. Bu kameralar küçük ve orta ölçekli mekanlarda rahatlıkla kullanılabilir. Bu mekanlar oturuma tahsis edilmiş konutlar olabileceği gibi aynı zamanda da iş yerleri de olabilir. Ayrıca sadece tekil yerlere değil komple binalara da bu sistemler uygulanabilmektedir. 

Örnek olarak verecek olursak iki katlı bir işyeriniz var ise her iki katta da bu kameraları kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra dışarıyı gözetleyen kameralar da kullanabilirsiniz. Bu sayede izlenmeyen herhangi bir yer bırakmamış olacaksınız. 

Kamera Sistemlerinin Avantajları 

Bu kamera sistemleri güvenliğinizi son derece artırmaktadır. Bu kapsamda suç işleme potansiyeli olan kimseleri caydırmakla kalmayacak aynı zamanda gerçekleşen girişimleri de anında deşifre edebilecektir. Bunun yanı sıra kameraların sahip oldukları ekstra özellikler sayesinde de daha fazla avantajlar elde edebilmek mümkün olmaktadır. 

Gece Görüşlü Kameralar

Gece görüşlü kamera sistemleri sayesinde gece gündüz fark etmeksizin net bir şekilde görüntüler alabilmeniz mümkündür. Bu sayede geceleri güvenlik amaçlı personel çalıştırmanıza gerek kalmayacaktır. Çünkü bu kamera sistemleri anlık olarak mekanları görüntüleyebilmektedir. Bununla da kalmayıp herhangi bir hareketlilik olması halinde de direkt olarak sizlere bildirimde bulunmaktadırlar. Bu sayede de her an takip etme zorunluluğunuz ortadan kalkmaktadır. 

Canlı Yayın

Bu kamera sistemleri televizyon ya da bilgisayar ekranlarına bağlanabilmektedirler. Bu sayede anlık olarak görüntü alabilmeniz söz konusu olmaktadır. Öyle ki gerçek görüntü ile ekranlara yansıyan görüntü arasında da herhangi bir zaman kaybı bulunmamaktadır. Böylelikle canlı yayın yapar gibi görüntüleri takip etme şansınız bulunmaktadır. 

Görüntü aktarımlarında da herhangi bir sıkıntı olmamaktadır. Bu kapsamda yüksek kayıt hafızasına sahip olan DVR cihazları sayesinde sizler de görüntülerin silinmesi gibi bir durumla karşı karşıya kalmanız söz konusu olmayacaktır. Ayrıca kameraların görüntü kalitelerinin ve çözünürlüklerinin de bir hayli yüksek olması sayesinde bir olay olması durumunda hem sizler hem de güvenlik güçleri gerekli tespitleri kolaylıkla yapabileceklerdir. 

Kablosuz Kamera Sistemleri

Bulunduğunuz mekanın türüne göre ister kablolu isterseniz de kablosuz kamera sistemleri kullanabilirsiniz. Bu kapsamda çok geniş olan mekanlarda kablosuz kullanmak daha mantıklı ve uygun olmaktadır. Bunun yanı sıra küçük mekanlarda kablolu kullanmak maliyet açısından daha uyguna gelebilmektedir. Dolayısıyla bu konuda son karar verici mercii sizler olacaksınız.

Maliyetleri

Şimdi en can alıcı nokta olan 8 kameralı güvenlik sistemleri fiyatları hakkında bilgilendirmelerde bulunalım. Bu kapsamda belirtmek gerekir ki güvenlik kameralarının marka ve modellerine göre bu durum bir hayli değişiklik arz etmektedir. Ancak genel olarak ifade etmek gerekirse 700 TL’den başlayan fiyatlar 1500 TL’ye kadar çıkmaktadır. Bu kapsamda daha pahalı kamera sistemleri de bulabilirsiniz. Ancak bunlar işinizi yeterince görecek kapasiteye sahiptirler. 

Ücretsiz Kurulum

Eğer güvenlik kamerası sistemlerini firmamızdan temin etmek isterseniz bu durumda ücretsiz bir şekilde keşif yapılmakta ve ardından da kurulum yapılmaktadır. Bu sayede tüm ihtiyaçlarınız giderilmiş bir şekilde sizlere de teslim edilmektedir. Bu kapsamda herhangi bir teknik sorun ile karşılaşırsanız da uzman ekiplerimiz 7/24 sizlere yardım edeceklerdir. Böylelikle en kaliteli hizmeti en uygun fiyat ile temin etmiş olacaksınız.