Notice: Trying to get property of non-object in /home2/guvenlikkamerasi/public_html/catalog/controller/startup/startup.php on line 315

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home2/guvenlikkamerasi/public_html/catalog/controller/startup/startup.php on line 315
Ev Kamera Sistemleri

Ev Kamera Sistemleri

Bu kategoride ürün bulunamadı.

Ev Kamera Sistemleri

Eğer evinizde bir bakıcı bulunduruyorsanız ve sizler de evde olmuyorsanız bu durumda ev kamera sistemleri son derece önemli olmaktadır. Bu kamera sistemleri sadece bu belirtilen örnekle de sınırlı değildir. Örneğin yazlık bir eviniz var ise ve sadece yaz aylarında kullanıyorsanız bu durumda kamera sistemi kurdurmanız son derece mantıklı olacaktır.  Bu sayede herhangi bir sorun oluştuğunda haberdar olabilmeniz mümkün olacaktır. üstelik bu kamera sistemlerini harekete odaklı bir şekilde ayarlayarak sürekli görüntü almalarının da önüne geçebilirsiniz. 

İşte bizler de sizin evinizin güvenliğini daha iyi sağlayabilmeniz için bu güvenlik kameraları hakkında detaylı bilgilendirmelerde bulunacağız. Bu kapsamda ilk olarak hangi sistemin kullanılması gerektiğiyle başlayalım.

Nasıl Bir Model Tercih Etmeliyim

Ev kamera sistemleri hem evin içini hem de dışını görüntüleyebilmelidir. Bunun yanı sıra sizler uzakta olacağınız için sizlere bildirim gönderebilecek IP kameraların kullanılması son derece önemlidir. Bu kapsamda internete bağlanan bu kameralar sizlere kesintisiz bir şekilde net görüntüler gönderebileceklerdir. 

Ayrıca ev içerisinde kablolu kamera kullanılmasının bir mahsuru yoktur. Zira alan kısıtlı olduğu için çok fazla kablo da kullanılmayacaktır. Bununla birlikte kablolar görünmeyecek şekilde monte edileceği için hem güvenlik açısından hem de dekoratif açıdan herhangi bir sıkıntı yaşamayacağınızı belirtmek isteriz. 

Kamera Sistemleri Özellikleri

Sitemizden kamera sistemleri alışverişi yapmanız halinde elde edeceğiniz fırsatlar saymakla bitmeyecektir. Bu kapsamda ilk olarak belirtmek isteriz ki bu kamera sistemleri sayesinde anlık olarak evlerinizi görüntüleyebilmeniz mümkündür. üstelik bu görüntülere telefon ya da tabletleriniz aracılığıyla ulaşmanız da mümkündür. Bunun için akıllı cihazlarınıza bir uygulama yüklemeniz yeterli olacaktır. Bunun ardından istediğiniz vakitte girerek kamera görüntülerini inceleyebilirsiniz.

Ayrıca kameraları harekete duyarlı bir şekilde ayarlayabilirsiniz. Böylelikle bir hareketlilik olması halinde sizlere direkt olarak bildirim gidecektir. Daha sonra ise bu bildirimleri kontrol ederek sıkıntılı bir durum tespit etmeniz halinde güvenlik görevlileri başta olmak üzere ilgili kimselere haber verebilirsiniz. Bu sayede zarar büyümeden engellenmiş olacaktır.

Ses Kaydetme Özelliği

Seçmiş olduğunuz kamera modeline bağlı olarak dilerseniz ortamda bulunan sesleri de kaydedebilirsiniz. Bu kameraların kayıt cihazlarının hafızalarının daha yüksek olması gerekmektedir. Böylelikle kameranın görmediği kör noktalarda dahi yaşanan olaylar seslerden anlaşılabilir. Bu durum özellikle bebek bakıcısı bulunan evler için son derece önemli olmaktadır.

Gece Görüşü

Evlerinizin dışarısına koyacağınız kameralarda gece görüşü olması bir hayli önemli olmaktadır. çünkü hırsızlık başta olmak üzere birçok vaka gece vakitlerinde işlenmektedir. Bu durumda da kameraların gece görüşüne sahip olması ve net bir şekilde görüntü alabilmesi gerekmektedir. Böylelikle yaşanan olay en net bir şekilde sizlere yansıtılacaktır. 

Fiyatları

Ev kamera sistemleri fiyatları alacağınız kamera modeli ve sayısına göre değişecektir. Eğer sadece bir yere kamera koyacaksanız bu durumda masrafınız çok cüzi olacaktır. Ancak hem iç hem de dış yerlere kamera yerleştirecekseniz bu daha masraflı olacaktır. Bu kapsamda dikkat edilmesi gereken kamera sisteminin kaç kanala sahip olduğudur. Eğer aklınızda kamera sayısını çoğaltmak var ise bu durumda bunu destekler nitelikte olan kamera sistemlerini almanız gerekmektedir. 

Bu kapsamda 4, 8, 16 veya daha fazla kanal sayısına sahip kamera sistemleri bulunmaktadır. Bu sistemlerden size en uygun olanı seçerek uygun bir sistem kurulmasını sağlayabilirsiniz. Böylelikle evinizin her yeri görüntülenebilecek ve bu sayede de güvenli olmayan hiçbir yer kalmayacaktır. 7/24 evinizi takip edebileceğiniz bu sistemlerden sizler de edinmek istiyorsanız o halde bizlerle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.