Notice: Trying to get property of non-object in /home2/guvenlikkamerasi/public_html/catalog/controller/startup/startup.php on line 315

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home2/guvenlikkamerasi/public_html/catalog/controller/startup/startup.php on line 315
HAIKON HD-TVI Kayıt Cihazları

HAIKON HD-TVI Kayıt Cihazları

DS-7104HGHI-F1

409,61TL

DS-7108HGHI-F1

546,15TL

DS-7116HGHI-F1

921,63TL

DS-7204HGHI-SH

860,19TL

DS-7208HGHI-F1

901,15TL

DS-7208HQHI-F1/N

983,07TL

DS-7324HGHI-SH

6.485,55TL

DS-7332HGHI-SH

7.509,58TL

DS-8132HGHI-SH

9.557,65TL
Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 10 (2 Sayfa)

Haıkon HD-TVI Kayıt Cihazları

Güvenlik için kullandığınız kameraları yapmış olduğu çekimlerin kayıt edilmesi için ihtiyaç duyduğunuz kaliteli seçenekler arasında bulunan Haıkon HD-TVI kayıt cihazları sistem üzerinden online olarak satışa sunulmaktadır. Farklı model seçenekleri sayesinde istediğiniz özelliklere sahip kayıt cihazlarına kolayca ulaşım sağlayarak sistem üzerinden vereceğiniz siparişler ile satın alabilirsiniz.

Kayıt cihazları yüksek görüntü ve ses kalitesi sayesinde istediğiniz her durumda sorunsuz olarak güvenlik için kullandığınız kamera kayıtlarına ulaşmanızı sağlamaktadır.

Haıkon HD-TVI Kayıt Cihazı Modelleri

Sitede yer alan farklı model seçenekleri özellikle tercih etmiş olduğunuz özellik seçeneklerine göre değişmektedir. Her modelin belli başlı özellikleri bulunduğu gibi aynı zamanda kaliteli sonuç elde etmeniz için yüksek teknolojiyle çalışmaktadır. Site üzerinden model karşılaştırması yaparak bu şekilde kullanım için en uygun seçenekleri tercih edebilirsiniz.

Kolay kurulumu ve montajı işlemlerinin ardından kullanıma hazır olacak kayıt cihazları üzerinden kamera ile yapmış olduğunuz kayıtları geriye dönük tarama imkanı bulabilir ve bu sayede belli süreler boyunca yapılacak kayıtları inceleyebilirsiniz. Markanın üretmiş olduğu birbirinden farklı model seçenekleri sistem üzerinden online olarak satışa sunulmaktadır.

Haıkon HD-TVI Kayıt Cihazı Kullanımı

Kurulum işlemlerinin tamamlanmasının ardından kullanıma hazır olacak olan Haıkon HD-TVI kayıt cihazları üzerinden yapacağınız incelemeler sayesinde kamera ile yapılmış olan çekimlere ulaşım sağlayabilirsiniz. Güvenliği sağlamak amacıyla farklı alanlarda bulunan kameraların bağlantılı olduğu kayıt cihazları üzerinden geriye dönük tarama yapabilirsiniz.

Kayıt cihazı üzerinden yapacağınız incelemeler de yüksek görüntü ve ses kalitesi sayesinde daha net izleme ve dinleme imkanı elde edebilirsiniz. Bu nedenle özellikle tercih etmiş olduğunuz modellerin özelliklerine göre kayıt cihazı üzerinden yapacağınız incelemelerde daha net görüntü elde edebilir ve güvenliği daha kolay şekilde sağlayabilirsiniz.

Haıkon HD-TVI Kayıt Cihazları Özellikleri

·         Uzun süre kayıt etme imkanı,

·         Yüksek görüntü ve ses kalitesi,

·         Kolay kullanım imkanı,

·         Silinip yeniden kaydetme imkanı,

·         Uzun süre dayanıklılığı sayesinde sorunsuz kullanım imkanı,

·         Kolay kurulum ve montaj işlemleri,

·         Her model ile uyumlu olma özellikleri bulunmaktadır.

Haıkon HD-TVI Kayıt Cihazı Kurulum ve Montaj

Profesyonel kişiler tarafından yapılacak olan işlemler sayesinde kısa süre içerisinde kurulum ve montaj işlemleri tamamlanarak kayıt cihazı kullanıma hazır hale getirilir. Kamera sistemi üzerinden online görüntülerin kaydedilmesini sağlayan cihazlar özellikle yüksek teknolojisi sayesinde daha net görüntü ve ses kaydı alınmasını sağlamaktadır.

Uzun süreli kullanım imkanı elde etmeniz için özellikle oluşabilecek her türlü durumda profesyonel yardım almanız gerekir. Teknolojisi ile güvenlik amacı ile istediğiniz her model kamera ile uyumlu olarak kullanacağınız kayıt cihazlarına sistem üzerinden kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz.

Haıkon HD-TVI Kayıt Cihazları Nasıl Kullanılır?

Kamera sistemi üzerinden yapılan kayıtların kaydedildiği Haıkon HD-TVI kayıt cihazları üzerinden yapılacak olan kontroller sayesinde gün içinde kesintisiz yapılan çekimlere kolayca ulaşım sağlanabilir. Kayıt işlemlerinde yüksek görüntü ve ses kalitesi ile izleme imkanı sunduğundan herhangi bir sorun yaşamadan istediğiniz etkili kullanım imkanı elde etmenizi sağlayacak farklı model seçenekleri sunulmaktadır.  

İstediğiniz durumlarda yapılmış olan kayıtları silerek yeniden kayıt işlemi yapılmasını sağlayabilir. Özellikle yüksek teknolojisi sayesinde uzun süre sorunsuz olarak kullanabileceğiniz farklı model seçenekleri arasından tercihinizi yapabilirsiniz.

Güvenli Online Satış

Sistem üzerinden yapacağınız satın alma işlemleri sayesinde istediğiniz modeli sipariş vererek kısa süre içerisinde teslim alabilirsiniz. Sistem üzerinden yapacağınız karşılaştırma sayesinde istediğiniz farklı modelleri tercih ederek oluşturacağını sipariş üzerinden kolayca satın alma işlemlerini yapabilirsiniz.

Güvenli alışveriş seçeneği sayesinde herhangi bir problem yaşamadan istediğiniz farklı kamera modelleriyle kullanabileceğiniz kayıt cihazlarını satın alabilirsiniz.

Kaliteli Hizmet Anlayışı

Sistem üzerinden yapacağınız satın alma işlemlerinde kaliteli sonuçlar almanız için belirlenmiş olan kalite standartları;

ü  Kaliteli ürün seçenekleri sunmak,

ü  Geniş ürün seçeneği sunmak,

ü  Güvenli ödeme işlemi yapılmasını sağlamak,

ü  Hızlı teslimat seçeneğini ile hizmet vermek,

ü  Hizmet sonrası yardım,

ü  Kesintisiz destek hattı,

ü  Güvenli alışveriş imkanı sunulmaktadır.

Haıkon HD-TVI Kayıt Cihazları Fiyatları

Site üzerinden yapacağınız işlemler sayesinde Haıkon HD-TVI kayıt cihazları için belirlenmiş olan fiyat seçeneklerine ulaşabilirsiniz. Uygun fiyat seçenekleri ile yapacağınız satın alma işlemleri ile site üzerinden istediğiniz özelliklere sahip olan cihazları karşılaştırarak tercihinizi yapabilirsiniz.