Notice: Trying to get property of non-object in /home2/guvenlikkamerasi/public_html/catalog/controller/startup/startup.php on line 315

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home2/guvenlikkamerasi/public_html/catalog/controller/startup/startup.php on line 315
NEUTRON nvr ip Kayıt Cihazları

NEUTRON nvr ip Kayıt Cihazları

NEUTRON-NVR304-16EP

4.164,40TL

NEUTRON-NVR304-32EP

4.505,75TL

NVR201-04EP

1.208,36TL

NVR201-08LP

1.160,57TL

NVR202-08EP

1.379,03TL

NVR202-16E

1.501,92TL

NVR202-16EP

1.501,92TL

NVR301-04-P4

955,76TL

NVR301-04E

750,96TL
Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 22 (3 Sayfa)

Neutron NVR IP Kayıt Cihazları

Güvenlik için yapacağınız kayıt işlemleri için Neutron NVR IP kayıt cihazları istediğiniz kaliteli kullanım imkanına sahip olmanızı sağlamaktadır. Sistemde yer alan farklı model seçenekleri sayesinde istediğiniz özelliklere sahip olan kayıt cihazlarının tercih ederek güvenli alışveriş seçeneği üzerinden kolayca satın alabilirsiniz.

Özellikle uzun süre yüksek görüntü ve ses kalitesi ile kayıt yapmak isteyenlerin tercih edebileceği birbirinden farklı model seçeneği sistem üzerinden sizlere sunulmaktadır. Yapacağınız seçimler sayesinde daha kaliteli sonuçlar elde etmek için ihtiyacınız olan farklı modelleri sistem üzerinden inceleyebilirsiniz. Özellikle yüksek teknoloji sayesinde kullanımı sırasında güvenlik için ihtiyaç duyduğunuz her durumda daha net görüntü ve ses kaydı dinleme imkanı edebiliriz sağlamaktadır.

Neutron NVR IP Kayıt Cihazları Kullanımı

İstediğiniz her alanda kullanabileceğiniz farklı kamera sistemleri ile uyumlu olacak kayıt cihazları için sistem üzerinden farklı modelleri inceleyerek tercihinizi yapabilirsiniz. Kategori içerisinde yer alan birbirinden farklı model seçenekleri farklı özelliklere sahiptir. Bu nedenle yapacağınız seçimler sonucunda istediğiniz kullanışlı kayıt cihazlarına sahip olabilirsiniz.

Bina, ofis, alışveriş merkezi, hastane gibi pek çok farklı alanda güvenliği sağlamak için kullanılan kamera sistemleri ile uyumlu şekilde hazırlanmış olan Neutron NVR IP kayıt cihazları sayesinde uzun süreli kaydetme imkanı elde edebilirsiniz. Kolay kullanımı sayesinde herhangi bir sorun yaşamadan kullanım imkanı elde edebileceğiniz onlarca farklı model seçeneğini sistem üzerinden inceleyerek seçmiş olduklarınızı vereceğiniz online sipariş ile satın alabilirsiniz.

Neutron NVR IP Kayıt Cihazlarını Özellikleri

ü  Kolay kullanım imkanı elde edilmesini sağlamaktadır.

ü  Farklı markaların modelleriyle uyumlu şekilde kullanılabilir.

ü  Uzun süre kayıt imkanı sunmaktadır.

ü  Yüksek görüntü ve ses kalitesi ile kayıt işlemi yapmaktadır.

ü  Uygun fiyat seçeneği ile kaliteli seçim yapılmasına imkan sağlamaktadır.

ü  Yüksek teknolojiye sahiptir.

ü  Kolay kurulumu ile kısa süre içerisinde kullanıma hazır hale getirilebilir.

ü  Dayanıklı yapısı ile uzun süreli kullanım imkanı sunmaktadır.

Neutron NVR IP Kayıt Cihazları Online Satış

Site üzerinden yapacağınız satın alma işlemleri sayesinde seçmiş olduğunuz farklı Neutron NVR IP kayıt cihazları kısa süre içerisinde adresinize teslim alabilirsiniz. Sistem üzerinden yapacağınız güvenli alışveriş işlemleri sayesinde farklı kamera sistemleriyle birlikte kullanabileceğiniz kayıt cihazlarına sahip olabilirsiniz.

Birbirinden farklı özelliklere sahip olan modeller arasında yapacağınız seçimler sayesinde istediğiniz gibi daha yüksek görüntü kalitesi ile görüntüleri izleme imkanı bulabilirsiniz. Uzun süreli kayıt seçeneği sayesinde herhangi bir problem yaşamadan güvenliği sağlayabilmek için istediğiniz alanlarda gün içerisinde yaşanan olayları kayıt altına alınması sağlayabilirsiniz. Farklı model seçenekleri arasında yapacağınız seçimler sayesinde site üzerinden siparişinizi sorunsuz olarak oluşturabilirsiniz.

Neutron NVR IP Kayıt Cihazı Fiyatları

Uygun fiyat seçenekleriyle tercih edebileceğiniz birbirinden farklı kayıt cihazını sistem üzerinden inceleme imkanı bulabilirsiniz. Bu sayede yapacağınız seçimler sayesinde farklı kamera sistemleriyle kullanabileceğiniz kayıt cihazlarına sahip olabilirsiniz. Her model için belirlenmiş olan fiyatlar değiştiğinde özelliklerine göre belirlenmiş fiyatları sistem üzerinden inceleyebilirsiniz.

Sistemi üzerinden yapacağınız incelemeler sayesinde aradığınız özelliklere sahip olan kayıt cihazlarına ulaşabilir ve aralarından seçiminizi yaparak online sipariş seçeneği ile satın alabilirsiniz.

Neutron NVR IP Kayıt Cihazı Modelleri

Birbirinden farklı model seçenekleri sistem üzerinden ulaşım sağlayarak bu sayede kullanacağınız alana uygun yeterli kayıt imkanı sunan modelleri tercih edebilirsiniz. Her modelin özellikleri farklı olduğundan sistem üzerinden modeller hakkında daha detaylı bilgi elde ederek veya karşılaştırma yaparak bu şekilde taleplerinizi karşılayacak modelleri satın alabilirsiniz.

Online Güvenli Satın Alma

Ø  Sistem üzerinden sipariş vermek isteyenler için ilk adım üyelik işlemlerini yapmaktır.

Ø  Üye olduktan sonra almış olduğunuz kullanıcı bilgileri ile sisteme erişim sağlayabilirsiniz.

Ø  Sistemi üzerinden ürünleri karşılaştırma yaparak bu şekilde fiyat ve özellik bakımından en uygun seçimleri yapabilirsiniz.

Ø  Tercih edeceğiniz modeller hakkında daha detaylı bilgi elde edebilirsiniz.

Ø  Seçmiş olduğunuz modeli sepete ekleyerek bu şekilde siparişinizi verebilirsiniz.

Ø  Seçmiş olduğunuz cihaz için ödeme işlemini sistem üzerinden sizlere sunulan ödeme yöntemlerini kullanarak sorunsuz şekilde yapabilirsiniz.

Ø  Ödeme işlemini tamamlamasının ardından siparişiniz onaylandı durumda hazırlanarak kargoya verilmektedir.

Ø  Kısa süre içerisinde kargo ile Neutron NVR IP kayıt cihazları adresinize teslimat yapılmaktadır.