Samsung Kameralar

Bu kategoride ürün bulunamadı.

Samsung Kameralar

Teknoloji pazarında büyük söz sahibi olan Samsung son teknoloji ürünü olan Samsung kameralar ile de çok beğeni toplamaktadır. Bu kapsamda sitemizde de yer alan Samsung markalı kameralar hakkında ayrıntılı bilgi almak için yazımızı dikkatlice okuyabilir ve bu sayede aradığınız ürün hakkında bir kanaat oluşturabilirsiniz.

Samsung Kameraların Özellikleri

Sitemizde yer alan ürünler her türlü doğa koşullarında hizmet verebilmektedir. Bu sayede son derece soğuk olan illerimizde kış aylarında zemheri soğuklarda dahi kameralarımızı kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra son derece sıcak olan memleketlerimizde de bu ürünleri gönül rahatlığıyla kullanabilmeniz mümkündür.

1.Gece Görüşü

Samsung markalı kameraların en önemli özellikleri arasında gece görüşüne sahip olması gelmektedir. Bu sayede 7/24 çekim yapması gereken işletme ya da diğer yerlerin kaliteli bir şekilde görüntü elde edebilmeleri mümkün olmaktadır.

2.Yüksek Çözünürlük

Akıllı telefonlarda da kamera çözünürlükleri ile kendisini gösteren Samsung kameralar ayrıca güvenlik kameralarında da son derece ileri teknolojiler kullanmaktadır. Bu sayede aynı özelliğe sahip diğer kamera markalarına göre daha yüksek çözünürlükte görüntüler elde edebilmek pekala mümkün olabilmektedir.

3.Görüntü Kaybı Yaşanmaması

Güvenlik kameralarında sıklıkla yaşanan problemlerden birisi de kaydedilen görüntülerin silinmesidir. Bu durum kayıtların lazım olduğu zamanda fark edilmekte ve kamera sahibini hüsrana uğratmaktadır. Ancak bu kameralar sayesinde artık bu olaylar tarihe karışmakta ve görüntüleriniz güvenli bir şekilde saklanmaktadır.

4.Gelişmiş Kamera Ayarları

Sitemizde yer alan kameraların ayarlar kısmında bulunan seçenekler sayesinde birçok ayarı rahatlıkla yapabilmeniz mümkün olmaktadır. Örnek olarak verecek olursak kameranın otomatik olarak gece görüşüne geçmesini ya da ışık oranlarının farklı olduğu zamanlarda en iyi görüntüyü alabilmek için kendisini otomatik olarak ayarlayabilmesini sayabiliriz.

5.Yüksek Depolama Hafızası

Sitemizde yer alan Samsung markalı kameralarda yüksek depolama hafızası bulunmaktadır. Bu sayede uzunca süre hafıza derdi yaşamadan kayıt işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Bunun yanı sıra kayıt işlemlerini yaptıktan sonra da görüntülerde herhangi bir kesiklik ya da titreme olmayacağından daha kaliteli bir şekilde görüntülerinizi izleyebilirsiniz.

6.Mobil Takip Özelliği

Samsung kameralar sahip olduğu mobil takip özelliği ile uzaktan dahi takip edilebilmektedir. Bunun için ihtiyacınız olan bir akıllı telefon ya da tablet ile internet olacaktır. Bu cihazlarınıza indireceğiniz bir uygulama ile birlikte kameralarınıza doğrudan bağlanabilir ve 7/24 takip edebilirsiniz.

Bunun yanı sıra herhangi bir hareketlilik olduğunda haberdar olmak istiyorsanız bunun için de gelişmiş ayarlardan faydalanabilirsiniz. Bu sayede bir hareketlilik olduğu anda kamera sizlere bildirim gönderecektir. Sizler de olaya anında müdahale edebilme imkanı bulabileceksiniz.