Notice: Trying to get property of non-object in /home2/guvenlikkamerasi/public_html/catalog/controller/startup/startup.php on line 315

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home2/guvenlikkamerasi/public_html/catalog/controller/startup/startup.php on line 315
Site Kamera Sistemleri

Site Kamera Sistemleri

Bu kategoride ürün bulunamadı.

Site Kamera Sistemleri

Sitelerimizde yer alan özel güvenlik görevlilerinin en büyük destekçilerinden birisi hiç şüphesiz siste kamera sistemleri olmaktadır. Zira bu kameraların var olmaları dahi başlı başına bir caydırıcılık sebebi olmaktadır. Bu sayede önleyici bir etki görmelerinin yanı sıra aynı zamanda da olay sonrasında olayı çözüme kavuşturabilmeleri sayesinde de etkin bir rol oynamaktadırlar. 

Eğer sizler de bu sistemlerden kurdurmak istiyorsanız o halde yazımızda yer alan hususları göz önünde bulundurmayı unutmayınız. Bunun için en önemli ipuçlarını sizler için derledik. 

Keşif Yaptırın

Kamera kurulumu yapmadan evvel keşif yapmak son derece önemlidir. Zira nereye hangi cihazların koyulacağı hangi açılardan görüntü alınacağı gibi çeşitli ihtimaller bu keşif esnasında değerlendirilmektedir. Aynı zamanda ortaya çıkacak masrafların da ne kadar olacağı bu sayede daha da netlik kazanacaktır. 

Eğer bu sistemleri sitemiz aracılığıyla edinirseniz bu durumda ücretsiz keşif ve kurulum hizmetleri sağlanmaktadır. Bu kapsamda en iyi şekilde hizmet alabilmeniz teminat altına alınmış olmaktadır. 

Kamera Seçiminde Dikkat Edilecek Hususlar

Kamera seçimi yaparken ilk olarak site içerisinde kaç kamera kullanmayı düşündüğünüzü netleştirmeniz gerekmektedir. Bu sayede kaç kanala sahip bir kayıt cihazı almanız gerektiğine karar verebilirsiniz. İşte bu sebeple keşif aşamasında teknik personellerimizin tavsiyelerini dikkatle dinlemenizi önermekteyiz.

Kaç kamera kullanılacağına karar verdikten sonra kamera modellerine karar vermek gereklidir. birbirinden farklı birçok kamera modelimiz bulunmaktadır. sizlerin talepleri ve ihtiyaçlarınıza göre bu modeller arasından bir seçim yapılacaktır. Bu sayede en doğru seçim yapılması da sağlanacaktır. Seçim yaparken aşağıda başlıklar halinde sıraladığımız hususlara da riayet etmeyi unutmayınız.

Gece Görüşü Muhakkak Olsun

Hangi kamera modelini seçerseniz seçin gece görüşü olmasına dikkat ediniz. Gündüz vakitleri çok fazla olay olmamasına karşın gece vakitlerinde olaylar bir hayli artmaktadır. Bu sebeple kameralar birer caydırıcı unsur olarak kullanılacaktır. 

Harekete Duyarlı Kameralar

Eğer kameralarınızın bazıları son derece ıssız bölgelere bakıyorsa bu durumda sürekli olarak kayıt yapmaları pek de doğru olmayacaktır. Bu sebeple harekete duyarlı olan bir kamera edinirseniz bu durumda hareket gerçekleştiğinde kamera kayıt almaya başlayacaktır. Böylelikle boş yere kayıt hafızasının dolması da engellenmiş olacaktır. Üstelik bu harekete duyarlı kameralar insanlar ile hayvanları da birbirlerinden ayırt edebildikleri için oldukça kullanışlı olmaktadırlar.

Mobil Bağlantı Özelliği 

Site güvenlik kameraları için önemli olan hususlardan birisi de uzaktan takip edilebilmeleri olmalıdır. Bu kapsamda 7/24 yaptığı kayıtları telefonunuz ya da tabletiniz aracılığıyla izleyebilirsiniz. Ancak bunun için akıllı bir telefon, internet ve gerekli uygulamaların da yüklü olması gerekmektedir. Ayrıca bu uygulamalar sayesinde sadece bir hareket olduğu zaman da bildirim alabilmeniz mümkün hale gelmektedir. 

Site Kamera Sistemleri Fiyatları

Sitenizin büyüklüğü ve tercih edeceğiniz kamera modelleri site kamera sistemleri fiyatları için doğrudan etkili olmaktadır. Bu sebeple eğer sizler de tam olarak ne kadar bütçe ayırdığınızı ve ihtiyaçlarınızı bizlere bildirir iseniz bu durumda en doğru bir şekilde sizlere tercih yapılacaktır. 

Bu kapsamda genel olarak ortalama bir sitenin kamera sistemleri için 500 TL’den başlayan ve durmadan yükselen bir fiyat skalası çizmek mümkün olacaktır. kameraların görüntü kaliteleri, sayıları, kayıt hafızaları, gece görüşü gibi özellikler bu fiyatları yakından etkilemektedir. Bu sebeple en doğru seçimleri yapabilmek için teknik personellerimize 7/24 danışabilirsiniz. Bu sayede en doğru seçimi yapabilirsiniz. Bu da en kaliteli hizmetin en uygun fiyat ile tedarik edilmesi anlamına gelecektir. Bu fırsatları kaçırmamak için sizleri de biran evvel sitemize bekliyoruz.