Notice: Trying to get property of non-object in /home2/guvenlikkamerasi/public_html/catalog/controller/startup/startup.php on line 315

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home2/guvenlikkamerasi/public_html/catalog/controller/startup/startup.php on line 315
Aprox Ahd Kamera Ve Dvr [En uygun Fiyatlarla]

Aprox Ahd Kamera Ve Dvr

AHD1020D 2MP ahd dome kamera

140,88TL

Aprox-AHD1013B-Füme-1.3MP-ahd-bullet-kamera

140,88TL

APROX-AHD2020-2MP-ahd-bullet-kamera

140,88TL
Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)

Aprox AHD Kamera ve DVR

Güvenlik kameralarından yüksek çözünürlüklü görüntü elde etmek istiyorsanız en doğru tercihlerden birisi Aprox AHD kamera ve DVR sistemleri olacaktır. Bu kapsamda belirtmek isteriz ki kamera çeşitleri arasında en kaliteli ve iyi çekimi sağlayan AHD kameralar sitemizde en uygun fiyatlar ile sizlere sunulmaktadır. Bu kapsamda bu kamera modeli hakkında daha detaylı bilgi ve fikir sahibi olmak istiyorsanız yazımızı lütfen dikkatlice inceleyiniz.

AHD Kamera Özellikleri

En son teknolojinin kullanıldığı bu kamera modelleri sizlere birçok ayrıcalık sunmaktadır. Bu ayrıcalıkların hepsini alt başlıklar halinde sizlerle paylaşacağız. Buyurun hep beraber bu kameraların özelliklerini teker teker irdeleyelim.

1.Gece Görüşü

Bu kamera modelinde gece görüşü bulunmaktadır. Üstelik gece ile gündüz görüşleri arasında geçişler kamera tarafından otomatik bir şekilde yapılmaktadır. Bunun yanı sıra renkli ya da siyah beyaz görüntü alma özelliği de bulunmaktadır.

2.Yüksek Çözünürlük

Aprox AHD kamera ve DVR sistemleri diğer kamera sistemlerine nazaran daha yüksek çözünürlükte video kaydı yapmaktadırlar. Bu kapsamda HD ve Ultra HD görüntüler elde edebilmek mümkündür. Bu sayede profesyonel bir kameradan video çekiyormuş gibi net görüntüler elde edebilirsiniz.

3.Geniş Açılı Çekim

Bu kamera sisteminde bulunan geniş açılı lensler sayesinde diğer kameralara göre aynı pozisyonda daha geniş açıyı fotoğraflayabilmek mümkün olmaktadır.

4.Geniş Alan Kapasitesi

Normal analog kameralarda kameralar ile kayıt cihazı arasında maksimum 100 metre olabilmektedir. Ancak Aprox marka AHD kameralarında ise bu mesafe 500 metreye çıkmaktadır. Dolayısıyla eğer sizler kamerayı geniş bir kompleks içerisinde kullanacak iseniz Aprox marka AHD kameralar tam sizlere göre olacaktır.

5.Görünmeyen Kablo Döşemesi

Bu kamera sistemini analog kameralara göre avantajlı hale getiren özelliklerden bir diğeri de kablolarının görünmeyişidir. Bu sayede kameraya herhangi bir saldırı düzenlenmesi ihtimali daha da zorlaşmaktadır.

6.Mobil ve Bilgisayar Uyumlu

Bu kamera sistemi ile görüntüleri anlık olarak bilgisayar ya da TV ekranına aktarabilirsiniz. Bu sayede kamera izleme merkezi oluşturabilirsiniz ve 7/24 güvenlik kameralarını takip edebilirsiniz. Böylelikle tabir yerindeyse kameraların bulunduğu yer içerisinde kuş uçsa, yaprak kıpırdasa haberiniz olacaktır.

Bu özelliğin yanı sıra Aprox AHD kamera ve DVR sistemlerine mobil akıllı telefonlarınız ile bağlanmanız ve görüntüleri anlık olarak izlemeniz mümkündür. Bu kapsamda herhangi bir hareketlilik olması durumunda otomatik olarak bildirim alabilir ve ardından da hareketliliğin ne olduğunu öğrenebilir ve direkt olarak müdahale edebilirsiniz.

7.Kayıt Cihazları

AHD kameraların kayıt cihazları da birbirinden farklı özellikler barındırmaktadır. DVR olarak adlandırılan bu cihazlarda birbirinden farklı kanal sayıları olabilmektedir. Bu kanal sayıları bir tek kayıt cihazına bağlanabilecek kamera sayısını ifade etmektedir. Bu kapsamda bir DVR kayıt cihazına 4 kameradan başlayarak 8, 16, 24 ve 32 kamera bağlayabilirsiniz.

Kayıt Cihazının Hafızası

Kayıt cihazlarının hafızaları da türlerine göre değişiklik arz etmektedir. Bu kapsamda 8 TB’tan başlayarak 64 TB’a kadar uzanan hafıza seçeneklerini bulabilmeniz mümkündür. Kanal sayısı arttıkça sahip olmanız gereken kapasite de doğal olarak artmaktadır. Bu amaçla yüksek kapasiteye sahip Aprox AHD kamera ve DVR sistemlerini tercih etmeniz görüntü kayıt işlemlerinde sıkıntı yaşamamanızı sağlayacaktır.

Sizler de yukarıda özelliklerini ayrıntılı bir şekilde anlattığımız AHD kamera sistemlerine sahip olmak istiyorsanız sitemizden ihtiyacınıza uygun bir kamera modeli belirleyerek siparişinizi verebilirsiniz. Ürünlerimiz garantili olup kurulum hizmeti de sunulmaktadır. Herhangi bir sorunuz olması halinde bizlerle iletişime geçebilir ve teknik yardım alabilirsiniz. Sizleri de aramızda görmek bizleri memnun edecektir.