Notice: Trying to get property of non-object in /home2/guvenlikkamerasi/public_html/catalog/controller/startup/startup.php on line 315

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home2/guvenlikkamerasi/public_html/catalog/controller/startup/startup.php on line 315
Araç Kamera Sistemi [En kaliteli Kameralar]

Araç Kamera Sistemi Fiyatlari

Bu kategoride ürün bulunamadı.

Araç Kamera Sistemi

Her türlü araç içerisinde uygun bir şekilde kullanılabilecek araç kamera sistemi modelleri sayesinde sizler de yollarda gerçekleşen her türlü olayları kayıt altına alabilirsiniz. Ayrıca sadece hareket halindeyken değil aynı zamanda park halindeyken de kayıt alan kamera modelleri bulunmaktadır. Bu sayede aracınıza yönelik olarak gerçekleştirilen her türlü tehditten haberdar olmanızı ve anında müdahale etmenizi mümkün kılmaktadır. 


Araç Kamera Sistemi Özellikleri

Aracınıza kamera seçmeden önce kesinlikle kamera sistemi özellikerine göz atmanızı tavsiye ederiz. Gece görüş özelliği, internete bağlanma, geniş açı gibi birçok özelliklerde araç kamera sistemleri bulunmaktadır. Aşağıda sizler  için araç kamera sistemlerinde bulunabilecek özellikleri listeledik. Almadan önce göz gezdirmenizde yarar bulunmamaktadır.

Gece Görüş Özelliği

Yolculukların bir kısmı geceleyin yapıldığından ötürü kameraların gece görüş özelliğinin bulunması son derece önemlidir. Bu sayede meydana gelen kazaları, yolda karşılaştığınız ilginç olayları kayıt altına alabilir ve hatta bunlar delil olarak dahi kullanılabilirler.

Geniş Açılı Çekim Özelliği

Kameraların sahip olduğu mercekler sayesinde geniş açılı çekimler yapabilmek mümkün olmaktadır. Bu sayede aracınızın direkt karşısında gerçekleşmeyen olaylar da kayıt altına alınabilir. 

Ses Kaydetme Özelliği

Araç kamera sistemi modelleri arasında ses kaydetme özelliği taşıyanlar da bulunmaktadır. Bu kamera modelleri sayesinde olayları daha iyi analiz edebilmek için elinizdeki donelerin çeşitleri ve sayıları da artacaktır. 

Çift Kamera Özelliği

Bazı kameralarda çift kamera bulunmaktadır. Bu sayede bir kamera zoom yapıp odaklanmayı sağlarken diğeri de çekimi yapmaktadır. Böylelikle ortaya daha net görüntüler çıkmaktadır. 

Uzun Süre Kayıt Özelliği

Kamera modellerinden bazıları pil ile çalışırken bazıları da aracın enerjisiyle çalışmaktadır. Bu sebeple uzunca bir süre kayıt alma özellikleri bulunmaktadır. 

Fark Edilmeyen Küçük Kameralar

Araç kamera sistemi modelleri arasında boyut olarak farklılıklar bulunmaktadır. Sizler tercihinize göre bu kameralardan küçük ya da büyük boyutlu olanları alabilirsiniz. Eğer başkalarının görmesini istemiyor iseniz bu durumda küçük kameralar sizler için daha iyi olacaktır. Bunun yanı sıra ticari taksi veya şehirlerarası otobüslerde büyük kamera ebatlarını tercih ederek yolcuların da haberdar olmalarını temin edebilirsiniz. 

TV’ye Bağlanma Özelliği

Sitemizde yer alan kameraların TV’ye bağlanma özellikleri de bulunmaktadır. Bu sayede şehirlerarası yolculuklarda karşılaştığımız üzere her bir yolcu önlerindeki TV ekranından gece görüşlü kamera sistemi yardımıyla 7/24 yolu izleyebilir. Bu sayede midesi bulanan yolcular için yolu takip etme imkanı da oluşmaktadır. 

Kullanım Alanları 

Araç kameraları birçok farklı alanda kullanılabilmektedir. Bu kapsamda birkaç örnek verecek olursak ticari taksilerde, şehirlerarası taşımacılık yapan otobüslerde, polis arabalarında, şirket araçlarında, bireysel araçlarda bu kamera modellerinin kullanılması mümkündür. Ayrıca bu kameralar sayesinde gerçekleşen herhangi bir adli olay sırasında görüntü kaydı yapabilir ve bunları daha sonra lehinize delil olarak kullanabilirsiniz. 

Kamera Kurulumu

Tüm bu özelliklere sahip olmaya karar verdiğinizde sitemizden kamera siparişini verebilirsiniz. Ardından da ustalarımız gelerek kurulum işlemlerini gerçekleştireceklerdir. Bu sayede sizler de hiçbir zahmete girmeden kameralarınızın kurulumunu yaptırabilir ve hemencecik kullanıma başlayabilirsiniz. 

Garanti Hizmeti

Sitemiz bünyesinde satışa sunulan araç kamera sistemi modelleri garantiye de sahip olmaktadırlar. Bu sayede sizler de herhangi bir arıza ile karşılaşmanız durumunda bizlere ulaşabilir ve garanti kapsamında tamir hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. 

Ürünlerimiz dünya standartlarında olmaları sebebiyle ne kayıt esnasında ne de sonrasında kayıtları izlerken herhangi bir sorun ile karşılaşmanız söz konusu olmayacaktır. Bu sayede görüntüleri en net bir şekilde elde edebileceksiniz. Kesintisiz bir şekilde kaydedilen bu görüntüleri hiçbir duraksamaya mahal vermeden de izleyebileceksiniz. Tüm bu hizmetlerden faydalanmak adına sizleri de sitemizdeki ürünleri incelemeye davet ediyoruz. Ürünleri birbiri ile kıyaslayarak ihtiyacınıza uygun araç kamera sistemini bulabilir ardından da siparişini verebilirsiniz.