Notice: Trying to get property of non-object in /home2/guvenlikkamerasi/public_html/catalog/controller/startup/startup.php on line 315

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home2/guvenlikkamerasi/public_html/catalog/controller/startup/startup.php on line 315
Bakıcı Kamera Sistemi Fiyatları

Bakıcı Kamera Sistemi Fiyatlari

Bu kategoride ürün bulunamadı.

Bakıcı Kamera Sistemi

Çocuğunuzu evinizde bir bakıcıya emanet ettiyseniz ve gözünüz de arkada kaldıysa bu durumda sizlere bakıcı kamera sistemi kurmanızı tavsiye etmekteyiz. Bu sayede çocuğunuzun her an ne yaptığını bakıcının nasıl ilgilendiğini tespit edebilir ve sorunlu bir durum görürseniz anında müdahale edebilirsiniz. Peki bu kamera sisteminin özellikleri nelerdir?

Bakıcı Kamera Sistemi Özellikleri

Bakıcı kamera sistemi almadan önce bir bakıcı kamera sisteminde hangi özelliklerin bulunduğunu sizler için teker teker listeledik. Çocuğunuzla ilgilenecek kişiyi an ve an takip etmek için aşağıdaki özelliklere sahip olması gerekir:


1.Gece Görüşü

Eğer gece vardiyasında çalışan bir çift iseniz ve çocuğunuz evde bakıcısıyla tek başına kalıyor ise bu durumda gece görüşüne sahip bakıcı kameraları sizler için ideal olacaktır. Bu sayede sadece bakıcınızı denetlemekle kalmayacak aynı zamanda da bebeğinizi de kontrol edebileceksiniz. Zira bebeğinizde normal olmayan birtakım şeylerin varlığını hissettiğinizde direkt olarak bakıcıyı arayabilir ve duruma müdahale etmesini isteyebilirsiniz. 

2.Mobil Takip Özelliği

Bakıcı kamera sistemi çeşitlerinin çektiği görüntüleri sizler de akıllı telefonlarınız aracılığıyla takip edebilirsiniz. İster Android isterse de İOS işletim sistemine sahip olan akıllı telefonlarda gerekli uygulamaları indirerek kamera kayıtlarını takip edebilirsiniz. 

Hatta bu özellik içerisinde sizlere bildirim gönderilmesi de bulunmaktadır. Eğer sizler hareket olması halinde bildirim gönderilmesini ister iseniz bu durumda hareket oluşur oluşmaz sizlere bildirim gönderilecektir. Bu sayede sürekli olarak kamera kayıtlarını takip etme gibi bir zahmet içerisine de girmeyeceksiniz. 

3.Kablolu ve Kablosuz Modeller

Günümüzde kablosuz kameralar nadiren tercih edilse de sitemizde hem kablolu hem de kablosuz kamera çeşitlerini bulabilirsiniz. Kablosuz kamera modelleri sayesinde etrafta kalabalık eden kablolardan kurtulmanız mümkün olacaktır. Bu da ev temizliği işlemlerinde sizlere bir hayli yardımcı olacaktır. 

4.Uzun Süre Kayıt Özelliği

Bu kamera sistemleri sahip oldukları yüksek hafızalı kayıt cihazları sayesinde uzun süre kayıt yapabilmektedirler. Bu sayede sürekli olarak kayıt cihazını boşaltmakla uğraşmanıza gerek kalmamaktadır. 

Ayrıca bu cihazlar şarjlı olarak çalıştıkları için elektrik kesintileri de herhangi bir şekilde cihazın çalışmasını engellemeyecektir. 

5.Ses Kaydı Özelliği

Bakıcı kameralarında yer alan en önemli özelliklerden birisi de sesleri de kaydetmesidir. Bu sayede bakıcı ve çocuğunuz kameranın görüş alanından çıksalar dahi seslerini duyabilecek ve olumsuz bir durum olup olmadığını da anlayabileceksiniz. 

6.Kaliteli Çekim

Bakıcı kamera sistemi modelleri son derece kaliteli görüntüler çekmesi sebebiyle görüntüleri izlerken neler olduğunu net bir şekilde anlayabileceksiniz. Hem gündüz hem de gece vakitlerinde bu kameralar ile son derece net görüntüler elde edilebilmesi mümkündür. 

Kamera Sistemlerinin Kurulumu

Sitemizde yer alan kamera sistemlerini tercih etmeniz halinde kurulum ücretsiz olarak gerçekleştirilecektir. Kurulum öncesinde evinizin durumunun değerlendirilmesi adına ücretsiz bir şekilde keşif yaptırabilmeniz de mümkün olacaktır. Bu kapsamda ister kiracı isterseniz de ev sahibi olun evin duvarlarına herhangi bir zarar vermeden tüm kurulum işlemleri yapılmaktadır. 

Bu işlemlerin ardından sizler de gönül rahatlığıyla kamera sistemlerinizi kullanmaya başlayabilirsiniz. Eğer kameralara yönelik bir engelleme olur ise bu durumda sizlere direkt olarak bildirim geleceği için müdahale şansınız da olmaktadır. 

Garantili Ürünler

Sitemizde yer alan bakıcı kamera sistemi modelleri garantili olarak satılmaktadır. Herhangi bir arıza olması durumunda bizlerle iletişime geçebilir ve yardım isteyebilirsiniz. Deneyimli ustalarımız sizlere en kısa süre içerisinde ulaşacak ve ardından da tamir işlemlerini gerçekleştirecektir.