Notice: Trying to get property of non-object in /home2/guvenlikkamerasi/public_html/catalog/controller/startup/startup.php on line 315

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home2/guvenlikkamerasi/public_html/catalog/controller/startup/startup.php on line 315
Dahua HDCVI kayıt cihazları fiyatları [En Ucuzu]

Dahua HDCVI Dvr Kayıt Cihazı Fiyatlari

DAHUA-HCVR5216A-S3

2.867,29TL

DAHUA-HCVR7216A-S3

3.413,45TL

DAHUA-HCVR8416L-S3

9.898,99TL

DAHUA-HCVR8816S-S3

11.947,06TL

DAHUA-XVR5432L

7.509,58TL

DAHUA-XVR7104-H

1.467,78TL

HCVR7104H-4M

1.515,57TL

HCVR7208A-S3

2.935,56TL

HCVR7208AN-4M

2.525,95TL
Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 28 (4 Sayfa)

Dahua HDCVI Dvr  Kayıt Cihazı Fiyatlari

Güvenlik amacıyla istediğiniz her alanda uzun süreli kayıt işlemi yapmak için kullanacağınız Dahua HDCVI kayıt cihazları kolay kullanımı ve kalitesi içe uzun süre kullanım imkanı sunmaktadır. Kayıt işlemlerinin ardından yüksek çözünürlük ile kaydedilen videolar izlenmesini sağlamaktadır. Bu sayede özellikle daha net görüntü seçeneğe ile yapılan çekimleri inceleme imkanı edebilmektedir.

Hızlı ve yüksek görüntü sensörü sayesinde istediğiniz her alanda kullanmanız için yüksek teknolojiye sahip olan kayıt cihazları arasında yer almaktadır. Her alana uyumlu olması sayesinde kullanımı sonucunda özellikle istediğiniz gibi yüksek görüntü kalitesinde çekim yapılmasını ve kayıt işlemi sayesinde istediğiniz de geri dönük arama yapılmasına yardımcı olmaktadır.  

Dahua HDCVI Kayıt Cihazları Nasıl Kullanılır?

İstediğiniz her alanda anlık görüntülerin kayıt edilmesi için kullanılacak olan kameraların yapmış olduğu çekimleri kayıt etmek için kullanacağınız kayıt cihazının ilk aşamasından son aşamasına kadar doğru şekilde çekim yapması için montaj işlemlerinin doğru şekilde yapılması gerekir. 

İlk aşamada montaj işlemlerinin yapılması gerekir. Montaj işlemi ile bağlantıların yapılmasının ardından kamera üzerinden alınan görüntüler kayıt cihazına aktarılarak bu şekilde kayıt edilmesi sağlanır. Kayıt cihazının özelliklerine göre yapılacak olan çekimler yüksek görüntü ve ses kalitesi ile istenildiğinde kolayca izlenebilir. Özellikle güvenlik için devamlı kayıt yapılması gereken alanlarda rahatlıkla kullanılabilir. 

Dahua HDCVI Kayıt Cihazları Özellikleri 

 • Montaj işlemlerinin ardından kamera üzerinden yapılan çekimlerin kayıt edilmesini sağlar.
 • Kayıt cihazının özelliklerine göre belirli sürelerde çekimler yenilenebilir. 
 • Kayıt cihazı üzerinden yüksek görüntü kalitesi ile çekilen görüntüler izlenebilir. 
 • Çekilen videolar istenildiğinde silinerek hafıza da yeni kayıtlar için yer açılabilir. 
 • Yüksek ses kalitesi ile alınan görüntülerdeki seslerin duyulmasını sağlar. 
 • Hafif olması sayesinde istediğiniz alanda konumlandırabilirsiniz. 
 • Kolay kullanım imkanı elde edilmesini sağlar. 

Dahua HDCVI Kayıt Cihazları Satışı 

Kayıt işlemlerinin yapılması için ihtiyaç duyacağınız Dahua HDCVI kayıt cihazları konusunda birbirinden farklı seçenekler için sistem üzerinden daha detaylı bilgi elde edebilirsiniz. Yapacağınız işlemler sonucunda istediğiniz cihazı vereceğiniz online siparişle kolayca satın alabilirsiniz.  

İhtiyaç duyduğunuz farklı alanlarda kullanabileceğiniz kayıt cihazları için sistem üzerinden daha fazla bilgiye ulaşım sağlayarak en uygun tercih yapabilirsiniz. Cihazların özelliklerine göre elde edeceğiniz kaliteli sonuçlar sayesinde istediğiniz her durumda güvenlik amacı ile kullanacağınız kameralar için kayıt işlemini sorunsuz olarak yapabilirsiniz. 

Uygun Fiyat Seçeneği 

Tercih edeceğiniz farklı model seçeneklerine göre fiyatlar değiştiğinden sistem üzerinden bu konuda daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Belirlenmiş olan fiyat seçenekleri üzerinden vereceğiniz siparişler sayesinde uygun fiyatlar ile uzun süre kayıt yapabileceğiniz cihazlara sahip olabilirsiniz. 

Özellikle amacınıza uygun şekilde yapacağınız seçimler sayesinde daha kaliteli sonuçlar elde edebileceğiniz Dahua HDCVI kayıt cihazları tercih edebilirsiniz. Dahua marka kayıt cihazları için sistem üzerinden online alışveriş seçeneğini kullanarak kolayca satın alma işlemlerini tamamlayabilirsiniz. 

Güvenli Satın Alma İşlemi Aşamaları 

 • Site üzerinden sipariş vermek istediğinizde gerekli işlemleri sırası ile yaparak sorun yaşamadan siparişinizi verebilirsiniz. 
 • Sisteme üyelik işlemlerini yapmak,
 • Sistem üzerinden ürünü seçmek ve sepete eklemek,
 • Siparişi tamamlamak,
 • Sipariş tutarını sistem üzerinden verilen banka hesaplarına aktarmak,
 • Son aşamada güvenli alışveriş keyfini yaşamak yer alıyor. 

Ödeme Seçenekleri 

Güvenli ödeme seçeneği sayesinde herhangi bir sorun yaşamadan sistem üzerinden verilen hesap bilgilerine göre paranızı vermiş olduğunuz sipariş tutarı kadar aktararak siparişinizi kolayca tamamlayabilirsiniz. Sistemi üzerinden yapacağınız alışverişlerde son aşama ödeme işlemini güvenli bir şekilde yaparak herhangi bir sorun yaşamadan istediğiniz kayıt cihazını kolayca satın alabilirsiniz.

Kısa Sürede Teslimat 

Vermiş olduğunuz siparişler kısa süre içerisinde kargo ile belirtmiş olduğunuz adrese teslim edilmektedir. Bu sayede sistemi üzerinden sipariş takibi yaparak kargonuzu nerede olduğunu öğrenebilir ve her anını kontrol ederek kısa süre içerisinde yapılacak teslimat sonucunda kayıt cihazını sorunsuz olarak kullanmaya başlayabilirsiniz. 

Dahua HDCVI Kayıt Cihazları Montajı 

Kullanacağınız kamera sistemi ile bağlantılı olarak çalışacak olan Dahua HDCVI kayıt cihazları için gerekli montaj işlemlerinin profesyonel kişiler tarafından yapılması herhangi bir sorun yaşamadan kullanım imkanı elde etmenizi sağlayacaktır. Bu nedenle sistem üzerinden satın almış olduğunuz kayıt cihazlarının montajı için profesyonel yardım almanız gerekir. Sizlere sunmuş olduğumuz birbirinden farklı kayıt cihazlarını sitemiz üzerinden online sipariş vererek satın alabilirsiniz.