Notice: Trying to get property of non-object in /home2/guvenlikkamerasi/public_html/catalog/controller/startup/startup.php on line 315

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home2/guvenlikkamerasi/public_html/catalog/controller/startup/startup.php on line 315
Dahua Nvr kayıt cihazları [En Ucuzu]

Dahua Nvr Kayıt Cihazı Fiyatları

DAHUA-NVR4204-P-4KS2

1.809,13TL

NVR2104HS-P-S2

1.126,44TL

NVR2104HS-S2

675,86TL

NVR2108HS-8P-S2

1.501,92TL

NVR2108HS-S2

819,23TL

NVR4104HS-W-S2

1.583,84TL

NVR4116HS-4KS2

1.515,57TL

NVR5208-4KS2

2.184,60TL

NVR5216-4KS2

2.696,62TL
Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 22 (3 Sayfa)

Dahua NVR kayıt cihazları Fiyatları

Güvenlik kamerası sisteminde sektörün öncülerinden olan Dahua Nvr kayıt cihazları en çok tercih edilen ürünlerin başında gelmektedir. Sektörün öncüsü Dahua garantisi ve Nvr teknolojisinin birleşmesi ile birlikte size kaliteyi sunuyoruz.

NVR Kayıt Cihazları

Bu bahsettiğimiz IP Kameralar için NVR kayıt cihazları kullanılmaktadır. Kayıt cihazları ise kameralar yoluyla elde edilen görüntüleri işleyen ve depolayan cihazlardır. Bu sayede bu özellikler ve çok daha fazlası kullanılabilmektedir.

Analog kameralar için DVR kayıt cihazları kullanılırken HVR kayıt cihazları ise hem analog hem IP Kameralar için kullanılabilir.

Dahua Hakkında

2005 yılında faaliyete başlayan Dahua, o tarihten beri sektörün öncü firmalarından birisidir. Lider elektronik markalarından olan LG, Samsung, Bosch Güvenlik Sistemlerinin dağıtıcılığı Dahua tarafından yapılmaktadır.

Güvenlik kamera sektörünün en iyi beş firmasından biri olan Dahua, dijital kayıt sistemleri, IP Kamera Sistemleri, çevre güvenlik sistemleri ve Video İçerik Analiz Yazılımlarına varıncaya kadar tüm CCTV kapalı devre televizyon sistemleri, yedek parça ve servis hizmetleri ile Türkiye pazarında farkını ortaya koymaktadır. Ülke genelinde 4000’den fazla bayi ağı ile hizmet veren öncü marka, profesyonel çalışan kadrosu ile rakiplerine fark atmaktadır.

Dahua IP ve NVR Teknolojisi

Dahua IP kamera serisi ürünler ile ihtiyacınızı karşılayacak serileri bulabilirsiniz. Ultra Smart , Lite ve Eco-savvy serisi sayesinde çalışmalarınızı proje odaklı yürütebilir, üstün kaliteden orantılı fiyatlarla yararlanabilir ve yüksek performans ile tanışabilirsiniz.

IP Starlight teknolojisi sayesinde gece görüşü ile görüntüden hiçbir şey kaybetmezsiniz. En renkli ve en parlak gece görüşü sayesinde kişi tespiti veya plaka tespiti gibi hususlarda sorun yaşamazsınız.

Starlight ultra-smart serisine ait olan Dahua NVR kayıt cihazları çeşitli aksesuarlar ve video yazılımları ile sorunsuzca entegre olabilir ve bu sayede cihazınızı uyum içerisinde kullanabilirsiniz.

NVR Avantajları

Güvenlik kamerası sistemleri, güvensizleşen dünyada bir ihtiyaç halini almıştır. Bu ihtiyacı en iyi şekilde karşılayan ise IP Kameralar, daha kapsamlı ifade etmek gerekirse Network kamera sistemleridir. Bu sistemler gerek kurulum aşamasında, gerekse de kullanım aşamasında sağladığı kolaylık nedeniyle çok tercih edilir.

Dahua NVR Kayıt Cihazı Özellikleri

Dahua nvr kayıt cihazları yüksek teknoloji ile Dahua kalitesini beraber sizlere sunmaktadır. Bu kayıt cihazlarında genel özelliklerin yani sıra akıllı çözümler de bulunmaktadır.

Yüksek çözünürlük

Aynı zamanda yüksek çözünürlükte görüntü sağlaması ve fiziksel güvenlik ihtiyacını karşılaması en önemli tercih sebebi denilebilir. Şu anda 15 megapiksel görüntü IP Kameralar tarafından sağlanıyor ve bu ölçüt günden güne yükselmeye devam ediyor. Bu nedenle endüstriyel ve büyük çaplı işyerlerinde ihtiyaçları en iyi karşılayan NVR sistemleridir. Uzun süreli kayıt sağlayan bu cihazlar, uzaktan canlı izlenebildiği için de ihtiyaçlara kolaylıkla yanıt vermektedir.

IP Teknolojisi Gelişiyor

IP kameraların günden güne artan görüntü kalitesi, güvenlik kamerası sektörünü IP kameralar ile özleştirecek gibi duruyor.

Ayrıca IP kameralar da bulunan POE (Power Over Ethernet) desteği ile tek kablo aracılığı ile enerji, ses ve görüntü transferi yapmak mümkün. Bu durum montaj kolaylığı da sağlıyor.

Arıza Halinde Dahi Kayda Devam

Dahua NVR kayıt cihazları içinde bulunan SD kartlar sayesinde herhangi bir sebeple kayıt dursa dahi görüntü kaydedilmeye devam eder. Kayıt sistemindeki bir arıza halinde SD kart devreye girecek ve hiç bir ek donanım gerekmeksizin kayıt devam edecektir. Ancak bu durumda kısa süreli kayıt yapılabilecektir.

Dahua Nvr Kayıt Cihazları Akıllı Fonksiyonlar

NVR kayıt cihazlarında holdingler, fabrikalar, hastaneler gibi kozmopolit çalışanlara sahip işyerlerinde işleri kolaylaştıracak akıllı çözümler de sunulmaktadır.

Yüz Algılama

İnsanların yüzlerini algılayabilme özelliğidir. Bu sayede sisteme tanıtılan kişi kameralar tarafından görüldüğünde alarm verebilecektir.

Kişi Sayma

Dahua nvr kayıt cihazları yüz algılama özelliğine sahip olduğu için kişi sayımı da yapabilmektedir. Kişi sayma özelliği ile bir işyerine gelen personeller, Kampüsü giren öğrenciler veya hastanelere giriş yapan kişilerin sayımı yapılabilmektedir. Ayrıca bu özellik sayesinde günlük/aylık/yıllık olarak kişi sayısına ilişkin olarak raporlar da hazırlanır.

Isı Haritası

Isı haritası fonksiyonu sayesinde ortam sıcaklığına ilişkin bir harita çıkarılabilmektedir. Bu fonksiyon sıcaklığın yoğun olduğu bölgeleri size gösterecektir.

Sis Giderici (Defog)

Sis giderme teknolojisi ile sisli çevrelerde bile kaliteli görüntü sağlanabilir. Bu sayede görüntü düzeltme algoritması kullanılarak görüntü kalitesi ve netliği arttırılır.

Akıllı IR

Bu özellik sayesinde, görüntü alınırken karşılaşılan farklı özellikteki çevreler için IR aydınlatma ayarlaması yapılarak görüntü kalitesi ayarlanır.

ROI (Region of Interest)

Bu özellik sayesinde en fazla depolama ve bant genişliği sağlanmaktadır. Önem arz etmeyen bölgelerdeki görüntü kalitesi düşürülerek, önemli bölgelerin kalitesinin artmasını sağlayan ROI özelliğidir.

ABF (Auto Back Focus)

ABF teknolojisi ile görüntü sensörünün konumu otomatik olarak ayarlanır ve bu sayede en iyi odaklanma elde edilir.

Ses algılama

Karışık seslerin bulunduğu ortalarda sesli objelerin alınması ve tanınması mümkündür. Bu sayede seslerin kaynağı tespit edilebilir. Hatta seslere ilişkin veriler analiz edilebilir.

Alan İhlali Algılama (Intrusion Detection)

Kameralar tarafından izlenen alanda bulunan hareket eden objeler algılanarak tanımlanır. Bir hareketlilik halinde imkan dahilinde olan hareketler değerlendirilir ve bu sayede yanlış alarmlar verilmesinin önüne geçilir.

Kayıp/Unutulmuş Obje Algılama

Karışık çevrelerin önceki ve sonraki halleri algılanarak unutulmuş ya da kaybedilmiş olan objeler algılanabilmektedir.

Sahne Değişimi Algılama (Scene Change Detection)

Bazı kişiler tarafından kameralar hareket ettirilerek, görüş acıları değiştirilmeye çalışılırsa bu durum algılanarak alarm verilir.

Dahua NVR avantajları

Güvenlik kamerası sektöründe öncü firmalardan olan Dahua NVR kayıt cihazları sayesinde siz de tüm bu özellikler ve daha fazlasına sahip olabilirsiniz. Kayıt cihazlarında en son teknoloji ve kullanışlılık buluşturularak müşterilere en işlevsel ürünler sunulmaktadır.

Dahua Kalitesi

Dahua firmasına ait kalite standartlarını dahua NVR kayıt cihazları ve tüm parçalarında hissetmeniz mümkündür. Tüm ürünler üstün kalitede olup, garanti kapsamına da girmektedir. Herhangi bir arıza halinde Dahua güvencesi ile en kaliteli parça değişimleri temin edilmektedir.

Satış Sonrası Servis 

Dahua yalnızca ürünlerinin satılması ile değil, satış sonrası müşterilerinin o ürünleri en verimli şekilde kullanması ile de ilgilenmektedir. Bu amaçlar yalnızca satış ve kurulum aşamalarında değil her alanda servis hizmeti sunmaya devam etmektedir. Bu sayede ürünlerinizi uzun yıllar boyunca Dahua güvencesi altında kullanabilirsiniz.

Müşteri Memnuniyeti

Dahua NVR kayıt cihazları, müşterilerin en memnun olduğu ürünler arasındadır. Her alanda, markaya ait her üründe müşteri memnuniyetini sağlamak ilk hedeftir. Bizler de sizin bu kaliteye ulaşmanıza aracılık etmekteyiz.