Haikon Dvr Fiyatları

DS-7204HWI-HI

436,97TL
Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)

Haikon DVR

Sitede yer alan Haıkon DVR kayıt cihazları sayesinde uzaktan kontrol imkanı elde edebileceğiniz şekilde kamera sistemlerini kullanabilirsiniz. Uzun süreli kayıt imkanı sunan cihazlar sayesinde güvenlik açısından oluşabilecek her türlü duruma karşı geriye dönük arama yapabilir ve bu sayede herhangi bir problem yaşamadan istediğiniz görüntülere kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz.

Yüksek teknolojisi sayesinde yüksek görüntü kalitesi ile kayıt imkanı sunan cihazlar hakkında merak ettiğiniz her türlü bilgiye sistem üzerinden kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Bu sayede yapacağınız seçimler sonucunda herhangi bir problem yaşamadan güvenlik için kullandığınız kameraların yapmış olduğu kayıtları inceleme imkanı elde edebilirsiniz.

Haıkon DVR Modelleri

Farklı model seçenekleri arasında yapacağınız seçimlerde özellikle kullanım alanınızda istediğiniz özelliklere size sunacak modelleri sistem üzerinden inceleyebilirsiniz. Tercih edeceğiniz modeller konusunda site üzerinden yapacağınız incelemeler sayesinde karşılaştırma yapabilir ve bu durumda hem özellik hem de fiyat konusunda en uygun olan modelleri tercih ederek satın alabilirsiniz.

Yüksek kalitesiyle istediğiniz her durumda güvenlik açısından yapılan kontroller sayesinde kayıt imkanı sağlayan cihazlara sahip olabilirsiniz. Özellikle dijital kayıt yapılmasını sağlayan kayıt cihazları için site üzerinden farklı Haıkon DVR modellere kolayca ulaşabilir ve bu sayede daha kaliteli kullanım imkanına sahip olabilirsiniz. Dijital kayıt işlemi yapılmasını sağlayan kayıt cihazları ile yüksek kalitede kayıt yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Haıkon DVR Fiyatları

Birbirinden farklı model seçenekleri için belirlenmiş olan fiyatlar üzerinden yapacağınız satın alma işlemleri sayesinde istediğiniz modeli uygun fiyatlar ile satın alabilirsiniz. Her model için belirlenmiş olan fiyat seçeneklerini site üzerinden inceleyebilirsiniz. Hem özellikle hem de fiyat karşılaştırması yapmak isteyenler site üzerinden seçtikleri farklı modelleri karşılaştırarak daha fazla bilgi alabilirler.

En uygun fiyat seçenekleri üzerinden dijital kayıt yapılmasını sağlayacak olan Haıkon DVR modellere ulaşmak için sistemde yer alan onlarca farklı model arasından seçim yapabilirsiniz.

Haıkon DVR Özellikleri

·         Dijital kayıt yapılmasını sağlamaktadır.

·         Kolay kullanım imkanı elde edilmesini sağlar.

·         Kaydedilen videoların görüş girmeden direk ağ üzerinden kullanıcılara ulaştırılmasını sağlar.

·         Uzun süre kaliteli kullanım imkanı elde edilmesini sağlar.

·         Uygun fiyat seçenekleri üzerinden kayıt cihazına sahip olmanızı sağlar.

·         Farklı özelliklere sahip olan modelleri sayesinde dijital kayıt yaparken aynı zamanda daha kaliteli görüntü imkanı ile videoları izlemenizi sağlar.

·         Kamera üzerinden gelen kayıtların dijital veriler halinde kayıt edilmesini sağladığından özellikle daha etkili ve kaliteli kullanım imkanı sunmaktadır.

·         Kısa süre içerisinde yapılacak kurulumu ile kullanıma hazır şekilde teslim edilir.

Haıkon DVR Nasıl Kullanılır?

Güvenlik amacıyla farklı alanlarda kullandığınız kameralar üzerinden alınan görüntüleri ve videoları dönüştürülmeden dijital veriler halinde ağ bağlantıları üzerinden kayıt cihazına ulaşmasını sonucunda özellikle alınan verilerin bozulmasına imkan kalmadan daha yüksek görüntü kalitesinde ve birebir aynı şekilde izleme imkanı elde edilir.

Özellikle analog sistemlere göre dijital sistem üzerinden kayıt yapılmasını sağladığı için tercih edilmektedir. Bu sayede kamera üzerinden elde edilen görüntüler kayıt cihazına ulaştırılarak ü herhangi bir kayıp olmadan veya kalitesinde düşüş yaşanmadan yüksek görüntü kalitesinde kayıt edilmesi sağlanmış olunur. Net görüntü elde etmek isteyenlerin tercih edebileceği kayıt cihazları arasında yer almaktadır.

Haıkon DVR Kurulumu

Kısa süre içerisinde yapılacak olan kurulum işlemleri sayesinde cihazınızı herhangi bir sorun yaşamadan kullanmaya başlamak için profesyonel yardım almanız gerekir. Bu sayede yapılacak olan çalışmalar sonucunda bağlantıları sağlanacak olan kayıt cihazı üzerinden istediğiniz gibi size görüntü kalitesinde de herhangi bir sorun olmadan elde etmiş olduğunuz verileri inceleme imkanı bulabilirsiniz.

Güvenli Alışveriş Aşamaları

ü  İlk aşamada sisteme üye olmanız gerekir.

ü  Sisteme erişim sağlayarak bu şekilde farklı kategoriler arasında yapacağınız kamera seçimleriyle sepetinize ürünü ekleyebilirsiniz.

ü  Sepetinizde bulunan ürünü satın almak için sistem üzerinden belirlenmiş olan ödeme yöntemlerini kullanarak siparişinizi tamamlamanız gerekir.

ü  Ödeme işlemini yaptıktan sonra siparişinizi tamamlamanız halinde onay verilen siparişler için tercih etmiş olduğunuz ürün kısa süre içerisinde hazırlanarak kargoya verilir.

ü  Kargo ile belirtmiş olduğunuz adrese yapılan teslimat sayesinde istediğiniz ürünü kısa sürede teslim alabilir ve herhangi bir problem yaşamadan kullanabilirsiniz.

Sistem üzerinden Haıkon DVR kayıt cihazları arasından yapacağınız seçim ile güvenli alışveriş seçeneği üzerinden satın alma işlemlerini yapabilirsiniz.