Haikon Hdtvi Kamera Fiyatları

DS-2AE5223TI-A

4.580,84TL

DS-2AE7230TI-A

5.604,88TL

DS-2CE16C0T-IT3

238,94TL

DS-2CE16C0T-IT5

238,94TL

DS-2CE16C2T-IT3

197,98TL

DS-2CE16D0T-IR

191,15TL

DS-2CE16D0T-IT3

273,08TL

DS-2CE16D0T-IT5

341,34TL

DS-2CE16D1T-IR

341,34TL
Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 22 (3 Sayfa)

Haıkon HD-TVI Kameralar

Güvenliği sağlamak amacı ile istediğiniz her alanda kullanabileceğiniz farklı özelliklere sahip Haıkon HD-TVI kameralar sayesinde kaliteli sonuçlar elde edebilirsiniz. Site üzerinden yapacağınız incelemeler sayesinde istediğiniz alan için yüksek görüntü kalitesi ile çekim yapılmasını sağlayacak farklı kameralara ulaşabilirsiniz. 

Her kameranın farklı özellikleri bulunduğundan özellikle kullanım alanınız için yeterli kapasiteye sahip yüksek çözünürlük ile çalışan kamera tercihi yapmanız daha kaliteli çekim yapılmasını sağlayacaktır.

 • Haıkon HD-TVI Kameraların Özellikleri 
 • Yüksek görüntü ve ses kalitesi ile çekim yapmak, 
 • Uzun süre kullanım imkanı edilmesini sağlamak, 
 • Yüksek teknolojiye sahip olmak,
 • Kolay kurulum ve montaj imkanı,
 • Uzun süre dayanıklı yapıya sahip olmak,
 • Uygun fiyatlar ile kaliteli kullanım imkanı sunmaktadır. 

Haıkon HD-TVI Kamera Fiyatları 

Site üzerinden satışa sunulan Haıkon HD-TVI kameralar için belirlenmiş olan fiyat seçenekleri sisteme erişim sağlayarak kolayca ulaşabilirsiniz. Bu sayede farklı fiyat seçenekleri üzerinden satışa sunulan farklı modeller arasında yapacağınız seçimler ile istediğiniz kaliteli kullanım imkanı elde edebilirsiniz.

Her model için belirlenen fiyat değiştiğinden sistem üzerinden daha detaylı bilgi almak isteyenler markanın farklı modelleri inceleyebilir veya seçmiş oldukları farklı modelleri karşılaştırma yaparak hem özellik hem de fiyat bakımından en uygun olanı tercih edebilirler.

Fiyat Ve Özellikle Karşılaştırma 

Markanın sizlere sunmuş olduğu farklı modelleri sistem üzerinden yapacağınız karşılaştırma sayesinde inceleme imkanı bulabilirsiniz. Aynı özelliklere sahip olan modeller arasında yapacağınız seçimler ve fiyatları değerlendirerek en uygun fiyat seçeneği ile kaliteli kamera satın alabilirsiniz.

Markanın farklı model kameralarına güvenlik amaçlı dış veya iç alanlarda rahatlıkla kullanabilirsiniz özellikle kullanım amacınıza göre yapacağınız seçimler sayesinde herhangi bir sorun yaşamadan uzun süreli kullanım imkanı elde edebilirsiniz. Kullanacağınız alana göre tercih edeceğiniz kamera modellerinde yüksek görüntü ve ses kalitesinde çekim yapmak ve aynı zamanda yüksek çözünürlüklü video izleme imkanı sunmak gibi pek çok farklı özellik üzerinde ihtiyacımız olan seçimler yapabilirsiniz.

Online Satın Alma 

Site üzerinden seçmiş olduğunuz kameraları vereceğiniz online sipariş ile kolayca satın alabilirsiniz. Bu nedenle ihtiyaç duyduğunuz her durumda sisteme erişim sağlayarak oluşacağını siparişleri markanın sizlere sunmuş olduğu farklı model seçenekleri değerlendirebilir ve en uygun tercihi yaparak sorunsuz satın alma işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Kategori içerisinde bulunan birbirinden farklı kamera modelleri arasında yapacağınız tercihlerde özellikle farklı kullanım amaçlarına uygun şekilde hazırlanmış olan Haıkon HD-TVI kameralar değerlendirebilirsiniz. Bunun için birbirinden farklı onlarca modeli arasında inceleme yaparak en uygun tercih yapabilir. 

Üyelik İşlemleri 

Sistemi üzerinden yapacağınız üyelik işlemlerinde vereceğiniz bilgiler üçüncü şahıs veya firmaları ile paylaşılmadığından güvenle işlem yapabilirsiniz. Daha hızlı sipariş vermek için sistem üzerinden üyelik işlemlerini yapabilir ve almış olduğunuz kullanıcı bilgileri ile sisteme ihtiyaç duyduğunuz her durumda kolayca erişim sağlayabilirsiniz. 

Güvenli Alışveriş Aşamaları 

 • Site üzerinden sipariş vermek isteyenlerin ilk aşamada öncelikle üyelik işlemlerini yapmaları gerekir.
 • Üyelik işlemlerinin ardından almış olduğunuz kullanıcı bilgileri ile sisteme giriş yapabilirsiniz.
 • Sistem üzerinden yapacağınız incelemeler ile seçmiş olduğunuz ürünü sepete ekleyerek bu şekilde siparişinizi oluşturabilirsiniz.
 • Seçmiş olduğunuz ürünün fiyatına göre sistemde yer alan ödeme bilgilerini kullanarak ödeme işleminizi tamamlayabilirsiniz.
 • Ödeme işleminin tamamlanmasının ardından yapılan kontroller ile ürün kargoya verilmektedir.
 • Süre içerisinde kargo ile seçmiş olduğunuz ürün sorunsuz olarak adresinize teslim edilir.

Hızlı Teslimat 

Üzerinden vereceğiniz siparişler kısa süre içerisinde kargo ile adresinize teslim edilmektedir. Bu sayede beklemek zorunda kalmadan kısa süre içerisinde istediğiniz teslim alarak kullanmaya başlayabilirsiniz. 

Güvenli Ödeme İşlemleri

Site üzerinden yapacağınız satın alma işlemlerinde vereceğiniz siparişler sonucunda oluşturmuş olduğunuz sipariş tutarını ödemek için sistemde bulunan banka bilgilerini kullanarak banka üzerinden aktarım yapabilirsiniz. Vereceğiniz her sipariş için güvenli ödeme seçeneğini kullanarak sorunsuz olarak siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

Haıkon HD-TVI Kamera Modelleri 

Sitede aradığınız pek çok farklı özelliğe sahip Haıkon HD-TVI kameralar bulunmaktadır. Sistem üzerinden yapacağınız incelemeler sayesinde tercih etmiş olduğunuz modelin online sipariş vererek kolayca satın alabilirsiniz. Her model için belirlenmiş olan farklı fiyat seçenekleri üzerinden yapacağınız satın alma işlemleri sayesinde güvenliği sağlamak için istediğiniz alanlarda kamera kullanımı sağlayabilirsiniz. Hızlı kurulum sayesinde kameraları kısa sürede kullanmaya başlayabilirsiniz