Haikon Ip Kamera Fiyatlari

DS-2CD2020F-I

471,06TL

DS-2CD2055FWD-I

1.024,03TL

DS-2CD2410F-IW

443,75TL

DS-2CD2420F-IW

614,42TL

DS-2CD2520F

607,59TL

DS-2CD2622FWD-IZS

1.297,11TL

DS-2CD2722FWD-IZS

1.297,11TL

DS-2CD2Q10FD-IW

477,88TL

DS-2CD2T25FWD-I5

1.058,17TL
Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 17 (2 Sayfa)

Haikon IP Kameraları

Haıkon ip kameralar sahip oldukları özellikler sayesinde diğer kameralar karşısında bir adım öne çıkmaktadır. Peki bu kameraları diğerlerinden ayıran özellikler nelerdir sorusuna hep birlikte yazımızda cevap arayalım.


Haikon Ip Kameraları Özellikleri


Anlık Görüntü İletimi

Ip kameralar kaydettikleri görüntüleri direkt olarak canlı görüntü sunan televizyon ya da bilgisayar ekranlarına göndermektedir. Bu sayede anlık olarak neler olup bittiğinden haberdar olabilmek mümkündür.

Analog Kameralardan Farkı

Ip kameraların analog kameralardan en büyük farkı görüntüyü işleme şekillerinde ortaya çıkmaktadır. Zira ip kameralar ilk olarak görüntü aldıktan sonra matematiksel verilere dönüştürerek işlemciye göndermekte ardından da ekranlarda görüntüler oluşmaktadır. Analog kameralar ise bunun için kayıt cihazı kullanmaktadırlar. DVR adı verilen bu cihazlar sayesinde görüntüler bir kayıt cihazında kaydedilmektedir.

Ip kameralarda görüntülerin kaydedilmesi ve iletilmesi için network gereklidir. internet ağı sayesinde anlık olarak görüntü alabilmek mümkün olmaktadır.

Kablolu ve Kablosuz Kameralar

Haıkon ip kameralar kablolu ve kablosuz olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Eğer küçük bir alan içerisinde kullanılacaksa bu durumda kablolu kamera kullanımı daha avantajlı olabilir. Üstelik bu kameralar görünmez bir şekilde yerleştirildikleri için herhangi bir sakıncası da bulunmamaktadır.

Ancak eğer kamera kullanılacak alan büyük ise bu durumda kablosuz ip kamera kullanmak daha mantıklı olacaktır. Zira bu sefer astarı yüzünden daha pahalıya mal olacak ve kamera yerine adeta kablolara para vermiş olacaksınız.

Kullanım Kolaylığı

Sitemizde yer alan ip kameraların kullanımının da son derece basit olması müşterilerimizi cezbeden en önemli özellikler arasında yer almaktadır. Bu kameraların sahip oldukları basit arayüz sayesinde her yaştan kimse bu kameraları ayarlayabilmekte ve kullanabilmektedir.

Maliyet Avantajı

Sitemizde sunulan ip kameraların bakımlarının son derece kolay olması yapılacak masrafları da bir hayli azaltmaktadır. Ayrıca kullanılmasının da kolay olması sadece kullanım ve takip için yapılacak masrafları da asgariye indirgemektedir.

Mobil Cihazlardan Takip Edebilme

Bu ip kameralar diğer özelliklerin yanında daha da önemli olan mobil telefonlar ile takip edilebilme özelliği ile de son derece ön plana çıkmaktadır. Bu sayede her nerede olursanız olun kameralarınızı takip edebilir ve bilgi alabilirsiniz.

Programlanabilme

Haıkon ip kameralar sahip oldukları programlanabilir özellikler ile de son derece revaçtadırlar. Bu özellikler arasında alarm yönetimi, görüntü depolama ve hareket algılama gibi özellikler yer almaktadır. Bu ayarları dilediğiniz zaman aktif hale getirebileceğiniz gibi dilediğiniz zaman da devre dışı bırakabilmeniz son derece önemli özellikler arasında yer almaktadır.

Gece Görüşü

Ip kameraların özellikleri arasında yer alan gece görüşü de bir hayli önemlidir. Zira 7/24 kayıt yapan kameraların gece görüşüne sahip olmaları gerekmektedir. Aksi takdirde varlığı ile yokluğu arasında bir fark bulunmayacaktır. Bunun yanı sıra kameranızın hareket algılama özelliğini aktif hale getirerek geceleyin sadece hareketleri algılamasını da sağlayabilirsiniz. Bu sayede de boş yere kayıt yapmanızın önüne geçilecektir.

Hareket algılama özelliğinde hayvanları devre dışı bırakabilme özelliği de bulunmaktadır. Bu sayede sürekli olarak sokakta dolaşan hayvanlardan ötürü kameranız çalışmaya başlamayacaktır.

Yüksek Kalitede Görüntü

Sitemizde yer alan kamera modellerimizin hepsi son derece kaliteli görüntüler elde etmektedir. Bu sayede yaşanan herhangi bir olay sonrasında gerek insanların yüzlerini gerekse de araçların plakalarını kolaylıkla tespit edebilirsiniz. İşte bu sebeple sizleri biran evvel sitemize gelmeniz için davet ediyor Haıkon ip kameralar ile tanışmanızı tavsiye ediyoruz. Beğendiğiniz kamera modellerini sipariş vermeniz halinde en kısa süre içerisinde kameralarınız elinize ulaşmış olacaktır.