Notice: Trying to get property of non-object in /home2/guvenlikkamerasi/public_html/catalog/controller/startup/startup.php on line 315

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home2/guvenlikkamerasi/public_html/catalog/controller/startup/startup.php on line 315
Haikon Kameralar

HAIKON KAMERA

Bu kategoride ürün bulunamadı.

Haıkon Kamera

Sahip olduğunuz geniş alanları artık sadece Haıkon kamera modellerini kullanarak denetleyebilirsiniz. Her bir noktaya güvenlik koymaktansa böyle bir kamera sistemi kurabilir ve hiçbir kör nokta bırakmazsınız. Bu sayede de masraflarınız son derece azalacaktır.

Haıkon Kamera Modelleri

Bilindiği üzere birçok kamera modeli bulunmaktadır. Sitemizde yer alan Haıkon marka kameralarda da tüm  çeşit ve modeller bulunmaktadır. Bu kategorileri şöyle kısaca sayabiliriz:

·         Network kameralar

·         Analog kameralar

·         PTZ kameralar

Bu kamera çeşitlerinin altında ise birçok alt modeller yer almaktadır. Sizler ihtiyacınıza göre bu kamera modellerinden birisini tercih edebilirsiniz.

Haıkon Kamera Özellikleri

En üst düzey kalite ile üretilen bu kamera modelleri birçok son teknoloji ürünü özelliğe de sahiptir bu kapsamda kameraların özelliklerini sıraladığımızda sizler de şaşırıp kalacaksınız. Buyurun beraber tüm özelliklerine göz atalım.

Gece Görüşü

Haıkon kamera modellerinin birçoğunda gece görüşü bulunmaktadır. Bunun yanı sıra kimi kamera modelleri gece görüşüne otomatik olarak geçiş yaparken kimi kamera modellerinde de manuel olarak ayarlayabilirsiniz.

Geniş Açılı Görüntü Alma

Sitemizde yer alan kamera modelleri ile çok geniş açılı kamera görüntüsü almak mümkündür. Bu sayede kameraların görüş açısına girmeyen kör noktaların oluşması engellenecektir. Böylelikle de aynı bölge için fazla kamera kullanmak sorunundan kurtulabileceksiniz.

Geniş Alanlarda Kolaylıkla Kullanılabilme

Bu kamera modellerinin en önemli özelliklerinden birisi de geniş kompleksler içerisinde kullanılabiliyor olmasıdır. Bu sayede 100 metreden 750 metreye kadar olan mesafeleri aynı kamera sistemi içerisinde birbirlerine bağlamak mümkün olacaktır. Ayrıca bu mesafeler çeşitli yöntemler ile 20 km’ye kadar da uzatılabilmektedir.

Mobil Takip Özelliği

Sitemizde yer alan Haıkon kamera modellerini televizyon ya da bilgisayar ekranlarına bağlayarak canlı bir şekilde takip edebilmek mümkündür. Bunun daha da ötesinde akıllı telefonlarınıza indirdiğiniz uygulamalar sayesinde de telefonunuzdan canlı olarak takip edebilmeniz mümkündür. Üstelik herhangi bir hareketlilik olması halinde bildirimde bulunulması özelliğini de aktif hale getirerek sürekli olarak takip etmenize de gerek kalmayacaktır.

Anlık İleti

Kameralardan alınan görüntü direkt olarak televizyon ya da bilgisayar ekranlarına aktarılmaktadır. Bu sebeple gerçek ile ekranlarda görüntülenen görüntüler arasında herhangi bir fark bulunmamaktadır. Bu özellik sayesinde gerçekleşen olaylara anında müdahale şansınız doğmaktadır.

Yüksek Çözünürlüklü Görüntü

Sitemiz kamera ürünlerinde elde edilen görüntüler yüksek çözünürlükte olmaktadır. Zira kameralarda kullanılan lenslerin özellikleri son derece gelişmiş olduğu için daha sonra izleyeceğiniz görüntülerde flu görüntüler olmayacaktır.

Kesintisiz Görüntü

Haıkon kamera modelleri sahip oldukları yüksek hafızalı kayıt cihazları sayesinde herhangi bir kayıt problemi yaşanmamaktadır. Bu sayede de geriye dönük olarak görüntü izlemeye çalıştığınızda herhangi bir sorun yaşamayacaksınız.

Ayrıca yüksek hafızazlı kayıt cihazlarında yer kalmadığı durumda kamera sizlere sinyal verecektir. Bu sayede cihazınızda yer açarak kayıt işlemlerine devam etmesini sağlayabilirsiniz.

Birden Fazla Kanal Seçeneği

Kameralarda var olan kanal sayıları o cihaza bağlanabilecek kamera sayısını göstermektedir. Bu sayede birden fazla kamerayı birbirine bağlama şansınız olmaktadır. Burada kayıt cihazının kanal sayısı önem arz etmektedir. Kanal sayıları ise 2’den başlayarak 4, 8, 16, 32 diye devam etmektedir. Geniş bir alana kamera sistemi yapacak iseniz bu kanal sayıları son derece önem arz edecektir.

Yukarıda özelliklerini ayrıntılı bir şekilde belirttiğimiz Haıkon kamera modelleri sayesinde sizler de üstün kalite ile hiçbir sorun yaşamadan görüntü elde edebilmeniz mümkün olacaktır. Ayrıca bu ürünlerin garantili olması da sizlere son derece faydalı olacaktır. Tüm bu ayrıcalıklardan faydalanabilmek için sizleri de sitemize bekliyoruz.