Notice: Trying to get property of non-object in /home2/guvenlikkamerasi/public_html/catalog/controller/startup/startup.php on line 315

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home2/guvenlikkamerasi/public_html/catalog/controller/startup/startup.php on line 315
Haikon Nvr Kayıt Cihazları [En Ucuzu Burada]

Haikon Nvr

DS-1200KI

2.355,28TL

DS-7604NI-E1

798,75TL

DS-7608NI-E2

1.071,82TL

DS-7608NI-E2/8P

1.843,26TL

DS-7608NI-K2/8P

1.945,66TL

DS-7616NI-E2

1.194,71TL

DS-7616NI-E2/16P

2.423,55TL

DS-7616NI-E2/8P

1.843,26TL

DS-7616NI-K2/16P

2.594,22TL
Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 16 (2 Sayfa)

Haıkon NVR

Güvenlik sistemlerinde tercih edebileceğiniz marka seçenekleri arasında yer alan Haıkon NVR cihazları sayesinde istediğiniz kaliteli sonuçları elde edebilirsiniz. Sistemde yer alan farklı ürün seçenekleri sayesinde istediğiniz her amaçla uygun kullanabileceğiniz cihazlara kolayca ulaşabilirsiniz.

Kaliteli seçim yapmak isteyenlerin tercih edeceği marka seçenekleri arasında yer almaktadır. Aradığınız özelliklere sahip olan modelleri site üzerinden kolayca ulaşım sağlayarak bu şekilde kullanım alanınızda etkili sonuç elde edebileceğiniz seçimleri yapabilirsiniz.

Haıkon NVR Kayıt Cihazları 

Güvenlik sistemlerinde kameranın yanı sıra kayıt cihazları seçiminde de özellikle yüksek görüntü ve ses kalitesi sunan modellerini tercih gerekir. Bu nedenle tercih edebileceğiniz birbirinden farklı model seçeneğine site üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz. Uzun süreli kayıt işlemi yapmak istediğiniz de seçeceğiniz kayıt cihazı sayesinde istediğiniz sonucu alacağınız cihazları kullanabilirsiniz. 

Özelliklerine göre seçeceğiniz Haıkon NVR kayıt cihazları ile güvenlik konusunda istediğiniz her alanda kullanabileceğiniz cihazlara sahip olabilirsiniz. Yüksek teknolojiye sahip olan cihazlar üzerinden yüksek görüntü kalitesinde izleme imkanı elde ederek bu şekilde almış olduğunuz görüntülerin daha net şekilde görünmesini sağlayabilirsiniz.

Haıkon NVR Kayıt Cihazları Özellikleri 

  • Yüksek ses ve görüntü kaliteli,
  • Kolay kullanım imkanı,
  • Uzun süre kayıt yapma,
  • Her cihaza uyumlu olarak kullanım,
  • Uygun fiyat ile hesaplı seçim,
  • Kolay kurulum ve montaj imkanı,
  • Hafif olması sayesinde kolay taşınabilir,
  • Geriye dönük görüntü ve video arama imkanı sunmaktadır.

Farklı modelleri tercih etmeniz durumunda modellere göre belirlenmiş olan farklı özelliklerden yararlanabilirsiniz. Bu nedenle sistem üzerinden yapacağınız incelemeler sayesinde Haıkon NVR kayıt cihazları konusunda daha fazla bilgiye ulaşım sağlayarak en uygun tercihi yapabilirsiniz.

Haıkon NVR Fiyatları 

Her model için belirlenmiş farklı fiyat seçenekleri üzerinden satış yapılmaktadır. Fiyat bilgisi almak isteyenler sisteme erişim sağlayarak bu şekilde her modelin fiyatını kolayca öğrenebilirler. Bütçenize uygun seçim yapmak istediğinizde cihazların özelliklerinin yanı sıra fiyatlarını da karşılaştırarak sistemde aynı özelliklere sahip farklı cihazlar hakkında da bilgi alabilirsiniz. 

Fiyat seçeneklerinden faydalanmak isteyenler sistem üzerinden farklı ürün seçeneklerine ulaşım sağlayarak fiyat bilgisi edebilirler. Site üzerinden aynı zamanda seçmiş olduğunuz özelliklere sahip olan cihazları karşılaştırarak hem özellikleri hem de fiyatları konusunda en uygun seçenekleri değerlendirebilirsiniz.

Haıkon NVR Güvenli Satış 

Üzerinden yapacağınız işlemler sayesinde istediğiniz modelleri vereceğiniz online siparişle kolayca satın alabilirsiniz. Güvenli alışveriş imkanı sunulduğundan herhangi bir problem yaşamadan istediğiniz modeli kolayca satın alabilir ve uzun süre kullanım imkanı bilirsiniz. 

Site üzerinden yapacağınız incelemeler sayesinde hem modeli hakkında daha detaylı bilgi elde ederek bu şekilde en uygun seçim yapabilirsiniz. Online olarak sipariş vermek isteyenler öncelikle sisteme üye olarak daha sonrasında üye bilgileri üzerinden istedikleri modeli satın alabilirler. Güvenli alışveriş keyfini yaşamak istediğiniz her an sistem üzerinden siparişinizi oluşturabilirsiniz. 

Hızlı Teslimat 

Site üzerinden yapacağınız alışverişler sayesinde kısa süre içerisinde seçmiş olduğunuz kargo ile adresinize teslim edilmektedir. Bu sayede beklemek zorunda kalmadan istediğiniz cihazı kısa süre içerisinde teslim alabilir ve herhangi bir problem oluşmadan uzun süre kullana imkanı edebilirsiniz. 

Kısa süre içerisinde hazırlanacak olan siparişiniz kargoya verilerek bu şekilde herhangi bir problem yaşamadan adresinize teslim edilmesi sağlanmaktadır. 

Güvenli Ödeme Seçeneği 

Site üzerinden yapacağınız alışverişlerde güvenli ödeme seçeneğini kullanarak vermiş olduğunuz sipariş tutarını banka üzerinden aktarım yaparak herhangi bir sorun yaşamadan ödemenizi tamamlayabilirsiniz. Vereceğiniz her siparişte aynı şekilde yapacağınız işlemler sayesinde herhangi bir problem oluşmadan istediğiniz cihazlara sahip olabilir ve uzun süreli kullanım imkanı elde edebilirsiniz. 

Sistem üzerinden banka bilgilerine kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Banka üzerinden ödemenizi yaparak sorunsuz satın alma yapabilirsiniz. 

Kaliteli Kullanım İmkanı 

Tercih edeceğiniz Haıkon NVR kayıt cihazları sayesinde uzun süre sorunsuz kayıt işlemi yapabilir ve istediğiniz gibi güvenliği sağlayabilirsiniz. Özellikle güvenliği sağlamak istediğiniz her alanda kullanabileceğiniz kayıt cihazları sayesinde herhangi bir sorun yaşamadan kayıt işlemini yapabilir ve daha sonrasında yüksek görüntü ve ses kalitesiyle izleme imkanı edebilirsiniz.

Site üzerinden yapacağınız işlemler sayesinde aradığınız farklı özelliklere sahip cihaz seçeneklerini bir arada bularak en uygun tercih yapabilirsiniz. Sitede aradığınız ürün seçeneklerini farklı kategoriler içerisinde bularak bu şekilde belirlediğiniz özelliklere sahip olan modelleri tercih edebilirsiniz.