Notice: Trying to get property of non-object in /home2/guvenlikkamerasi/public_html/catalog/controller/startup/startup.php on line 315

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home2/guvenlikkamerasi/public_html/catalog/controller/startup/startup.php on line 315
Adaptörler - En Ucuz Adaptörler

Adaptörler

10 Amper Kamera Adaptörü

88,75TL

12 Volt 20 Amper Adaptör Switchmode Metal Kasa

102,40TL

12 Volt 3 Amper Adaptör

40,96TL

12 Volt 30 Amper Adaptör, kamera adaptörü

163,85TL

12 Volt 5 Amper Adaptör

61,44TL
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)

Adaptörler

Farklı özelliklere sahip olan adaptörler için kategori içerisinde yapacağınız incelemeler sayesinde istediğiniz modelleri kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Elektronik aletlerin çalışmasını sağlamak için hazırlanmış olan adaptör seçenekleri dalgalı akımın doğru akıma çevrilmesini sağlayarak bu şekilde cihazların çalışmasını sağlamaktadır.

Şehirdeki elektriğin cihazlar için en uygun voltajı düşmesini sağlamak amacıyla kullanılan aparatlar olarak farklı alanlarda farklı amaçlar için uygun seçimler yapmanıza imkan sağlayacak birbirinden farklı model seçeneğini bu kategori içerisinde bulabilirsiniz.

Su Geçirmez Adaptörler

Kategori içerisinde yer alan su geçirmez adaptörler sayesinde daha kullanışlı seçim yapmak isteyenler en uygun tercihleri yapabilirler. Özellikle yapacağınız seçimlerde kullanım amacınıza göre en uygun amper düzeyinde tercih yapmanız gerekir. Bunun için birbirinden farklı modeller arasından inceleme yaparak en uygun tercihi sistem üzerinden kolayca yapabilirsiniz.

Su geçirmez özelliği sayesinde uzun süre sorunsuz olarak kullanacağınız adaptör modelleri ile kaliteli sonuçlar elde edebilirsiniz. Oluşabilecek her türlü duruma karşı su geçirmez özelliği ile yaşanabilecek risklerin önüne geçmek amacıyla kullanabileceğiniz modelleri arasında yer almaktadır.

Güç Adaptörleri

Farklı alanlarda kullanabileceğiniz şekilde hazırlanmış olan güç adaptörü farklı cihazlar için belli ölçülerde güce ihtiyaç duyduğunuz durumlarda kullanabileceğiniz modelleri arasında yer almaktadır. Yalnızca güç sağlamak amacıyla kullanabileceğiniz adaptör seçenekleri arasında yer aldığından bu sayede istediğiniz her cihazda güç düzeyine göre kullanım imkanı elde edebilirsiniz.

Kategori içerisinde yer alan birbirinden farklı güç kaynağı olarak kullanabileceğiniz modeller arasından yapacağınız seçimler sayesinde istediğiniz her alanda ihtiyacınız olan gücü kullanarak elektronik cihazlarınızın çalışmasını sağlayabilirsiniz.

Özel Tasarım Adaptörler

Farklı amaçlar için aynı ürün seçeneğini kullanmak istediğinizde tercih edebileceğiniz özel tasarım adaptör seçenekleri için sistem üzerinden inceleme yapabilirsiniz. Sigorta pano olarak kullanacağınız adaptör modeli ile istediğiniz alanda elektronik eşyalarınız için yeterli güce sahip olabilirsiniz.

Her model için sistem üzerinden ihtiyaç duyduğunuz detaylı bilgilere ulaşarak bu şekilde en uygun seçimi yapabilirsiniz. Özel olarak tasarlanmış olan farklı modelleri incelemek isteyenler kategori içerisinde yer alan adaptör seçeneklerine kolayca ulaşarak uygun seçim yapabilirler.

Adaptörlerin Kullanım Amacı

Elektronik eşyaların çalışması için gerekli olan düz akımın oluşturulması için adaptörler dalgalı akımı düz akıma çevirerek cihaza ulaşmasına yardımcı olur. Bu konuda özellikle geniş kullanım alanına sahip olan aparatlar arasında yer almaktadırlar. Kolay kullanımı sayesinde istenilen her elektronik eşya için rahatlıkla kullanabilirler.

Kullanım için hazırlanmış olan birbirinden farklı amper düzeyine sahip olan seçimler yapılabilir. Kullanacağınız elektronik eşyalar için ihtiyaç duyduğunuz farklı özelliklere sahip olan adaptör seçenekleri sayesinde elektrik akımının uygun şekilde cihaza ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Kamera Adaptörü

Kamera kullanırken kameraların ihtiyaç duyduğu elektriğin sağlanabilmesi için tercih edebileceğiniz farklı özelliklere sahip kamera adaptörleri arasından seçiminizi yapabilirsiniz sistemde yer alan adaptör seçenekleri sayesinde ihtiyaç duyduğunuz gücü sağlayacak seçimi yapabilirsiniz.

Bağlantı kablosu ile kolayca kullanabileceğiniz modelleri sayesinde özellikle ihtiyaç duyduğunuz her durumda farklı alanlarda kullanabileceğiniz adaptörler arasından tercihinizi yapabilirsiniz. Devamlı kamerayla çekim yapmak isteyenler bu durumda istedikleri her alanda özel olarak hazırlanmış olan adaptör seçeneklerini kullanarak kameranın ihtiyacı olan gücü elde edebilirler.

Online Adaptör Satışı

Kategori içerisinde yer alan farklı özellikleri ve güce sahip adaptör modelleri arasında yapacağınız tercihler ile online alışveriş seçeneğini kullanarak sistem üzerinden alışveriş yapabilirsiniz. Sistemde farklı özelliklere sahip olan adaptör seçenekleri yer aldığından kullanacağınız cihaz için en uygun aparatı tercih ederek bu şekilde vereceğiniz siparişler ile satın alma işlemini kolayca tamamlayabilirsiniz.

Her model için daha detaylı bilgi elde etmek isteyenler sistem üzerinden yapacakları inceleme sayesinde seçecekleri modeller için belirlenmiş olan özelliklere dair detaylı bilgi elde edebilirler.

Adaptör Fiyatları

Her model için belirlenmiş olan fiyat seçenekleri değiştiğinden hem üzerinden bu konuda detaylı bilgi almak isteyenler seçmiş oldukları modeli inceleyerek fiyat bilgisine ulaşabilir veya site üzerinden bizlere ulaşım sağlayarak detaylı bilgi elde edebilirler. Farklı elektronik cihazlar için ihtiyaç duyacağınız farklı amper gücüne sahip olan modelleri için sistem üzerinden inceleme yaparak bu şekilde en uygun tercihi yapabilirsiniz.

Uygun fiyat seçenekleriyle uzun süreli kullanabileceğiniz kaliteli adaptör seçeneklerine bu kategori üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz. Her model için belirlenmiş olan fiyat seçeneği özellikle amper gücüne ve diğer özelliklerine göre hesaplama yapılarak uygun fiyatlar üzerinden satın alma işlemi yapmanızı sağlanmaktadır.

Adaptör Kullanım Faydaları

·         Elektronik cihazlar için şehir elektriğinde özellikle dalgalı olan akımın doğru akıma çevrilmesini sağlamaktadır.

·         Kolay kullanım imkanı elde edilmesini sağlamaktadır.

·         Her cihaz için uygun seçim yapılmasına yardımcı olmaktadır.

·         Elektronik cihazlar için ihtiyaç duyduğunuz doğru ve yeterli gücü sağlamaktadır.

·         Şehir şebekesindeki elektriğin cihazlar için uygun düzeyde ve doğru akım olarak verilmesini sağlar.

Adaptörler Nasıl Kullanılır?

Günümüzde gelişen teknoloji sayesinde çok sayıda farklı elektronik cihaz bulunmaktadır. Cihazların elektrik ile çalışması için uygun adaptör seçeneklerinin tercih edilmesi gerekir. Bu durumda özellikle tercih edeceğiniz adaptör seçenekleri konusunda yeterli elektrik akımına sağlayacak güce sahip olanlar arasından tercihinizi yapmanız gerekir.

Cihaz ile adaptörün bağlantısını sağlayacağını kablo ile adaptörler üzerinden elektronik cihazda elektrik ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Adaptör şehir şebekesinden almış olduğu elektriği doğru akıma çevirerek bu şekilde cihaza yeterli düzeyde ulaşmasını sağlamaktadır. Kullanmak istediğiniz cihaza adaptörü bağlantı kablosu ile bağlayabilir ve bu şekilde elektrik akımının cihaza ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Güvenli Ödeme Seçeneği

Sistem üzerinden satın almak istediğiniz farklı türlerdeki adaptör seçenekleri için oluşacağını siparişler sayesinde herhangi bir problem yaşamadan istediğiniz modelleri kolayca satın alabilirsiniz. Ödeme seçeneği için banka üzerinden yapacağınız işlemler ile siparişinizi tamamlayarak kısa sürede istediğiniz ürünlere sahip olabilirsiniz.

Sistemde yer alan banka bilgileri üzerinden yapacağınız ödeme işlemleri sayesinde vermiş olduğunuz siparişe göre ödeme işlemini tamamlayabilir ve daha sonrasında istediğiniz ürünlerin adresinize gönderilmesini sağlayabilirsiniz.

Kargo İle Teslimat

Kategori içerisinde yer alan birbirinden farklı adaptörler arasında yapacağınız seçimler sayesinde istediğiniz özelliklere sahip modelleri online sipariş seçeneğini kullanarak kolayca satın alabilirsiniz. Vermiş olduğunuz siparişler kısa süre içerisinde sitemiz tarafından kargo ile adresinize gönderilmektedir.

Herhangi bir problem oluşmadan yapılacak olan teslimat sayesinde istediğiniz modelleri kolayca sahip olabilir ve uzun süreli kullanım imkanı elde edebilirsiniz. Kısa sürede yapılacak olan gönderimler sayesinde beklemek zorunda kalmadan istediğiniz adaptör seçeneklerine sahip olarak problem yaşamadan kullanım imkanı elde edebilirsiniz.

Güvenli Alışveriş Seçeneği

Sistem üzerinden yapacağınız alışveriş işlemleri sırasında oluşabilecek her türlü riske karşı sitemiz gerekli önlemleri alarak en kaliteli sonuçlar elde etmenizi sağlamaktadır. Güvenli alışveriş seçeneğini sayesinde ihtiyaç duyduğunuz her durumda farklı cihazlarda kullanabileceğiniz farklı amper düzeyindeki adaptör seçenekleri için sistem üzerinden işlem yapabilirsiniz.

Her model için belirlenmiş olan özelliklere dair bilgi almak isteyenler sistem üzerinden yapacakları işlem sayesinde seçmiş oldukları modelin açıklama bilgilerine ulaşım sağlayabilirler. En uygun tercih yapmak için açıklama kısmı sayesinde alacağınız bilgiler üzerinden tercihinizi yapabilir ve bu şekilde oluşturmuş olduğunuz siparişleri istediğiniz ürünü uygun fiyat seçenekleri üzerinden satın alabilirsiniz.