Notice: Trying to get property of non-object in /home2/guvenlikkamerasi/public_html/catalog/controller/startup/startup.php on line 315

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home2/guvenlikkamerasi/public_html/catalog/controller/startup/startup.php on line 315
Neutron Ahd Kayıt Cihazları - Neutron Kamera Fiyatları [En Uygunu]

Neutron Ahd Kayıt Cihazları

Neutron TRA-SVR-9208-8AP

989,90TL

NEUTRON-TRA-6204-4HD

614,42TL

NEUTRON-TRA-SVR-6108-4AN

491,54TL

NEUTRON-TRA-SVR-9216-6AP

1.577,01TL

TRA-6424-16HDN

2.321,14TL

TRA-SVR-4K104-4A

498,36TL

TRA-SVR-4K104-4AR

737,30TL

TRA-SVR-4K108-4A

682,69TL

TRA-SVR-4K108-4AR

1.433,65TL
Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 20 (3 Sayfa)

Neutron Ahd Kayıt Cihazları

Günümüz güvenlik sistemlerinde en kaliteli hizmet için neutron ahd kayıt cihazları kullanabilirsiniz. Evler, is yerleri, okullar, kurumlar ya da alışveriş merkezleri gibi pek çok yerde güvenlik sistemleri kullanılması bir zarurettir. Güvenlik ihtiyacı günümüz şartlarında beslenmek ve barınmak gibi temel ihtiyaçlardandır. Bu yüzden de en güvenli ve kaliteli güvenlik sistemi sizi daha güvende hissettirecektir.

Ahd Kayıt Cihazı Nedir?

Ahd kayıt cihazları analog hd kameraların yaptığı kayıtları kaydetmek ve görüntülemek için kullanılan cihazlardır. Ahd kayıt cihazlarında pek çok kanal vardır ve bu kanallar sayesinde kameralar tarafından kaydedilen görüntüleri izleyebilirsiniz. Bu sistemde her kanal bir güvenlik kamerasına aittir. Yani kaç kamera varsa o kadar da kanal olacaktır. Bu yüzden ahd kayıt cihazlarında belirli kanal sayısı bulunmaktadır. 4,8,16,24,32 gibi sayılarda kanallara sahip olan bu cihazları seçerken güvenlik sistemi kurulacak olan mekana göre seçim yapmalısınız. Mesela eviniz için 4 kanalı olan bir kayıt cihazı yeterli olacakken, işyeriniz için 16 kanala sahip bir kayıt cihazı tercih edebilirsiniz.

Neutron Ahd Kayıt Cihazları

Neutron ahd kayıt cihazları uluslararası arenada uzun yıllardır hizmet sunan küresel bir ağa sahip olduğu için size uluslararası standartlarda ürün sunmaktadır. IP Kameralar, ahd kameralar, ahd kayıt cihazları, nvr kayıt cihazları gibi güvenlik sisteminde kullanılan pek çok teknolojik cihaz bir dünya markası olan Neutron kalitesi ile size güveni sunuyor.

Ahd Kayıt Cihazı Özellikleri

Ahd kayıt cihazları hem uyumluluk hem de kullanışlılık açısından çok tercih edilen cihazlardır. Çünkü eski analog güvenlik kamerası sisteminizde bir kaç kablo bağlantısı değişikliği yaparak ahd kayıt cihazını ve ahd kameraları kullanmaya başlayabilirsiniz. Bu yüzden de ahd güvenlik sistemlerini kullanmak oldukça az maliyetli olacaktır. Ahd kayıt cihazları size pek çok yeni özellik sunmaktadır:

·        Ahd kameralar ile alınan görüntüler gecikme olmaksızın anında kaydedilir. IP kameralarda yaşanan görüntü gecikmesi ahd kameralar ve kayıt cihazlarında yaşanmaz.

·        Kaydedilen görüntüler 720p, 960 p ve 1080p çözünürlükte izlenebilmektedir.

·        Neutron ahd kayıt cihazları yenilikçi bir görüntü tarama teknolojisi kullanmaktadır. Bu sayede analog kameralardan alınan sinyaller renk ve parlaklık olarak daha kaliteli olacaktır. Hd kalitede görüntü sunan ahd kayıt cihazları ile bulanıklığın yerini parlaklık ve netlik alacaktır.

·        Uzun mesafede yapılan kayıtlarda dahi net görüntü sağlar.

·        Koaksiyel Kablo kullanılması sayesinde 500 metreye kadar çekilen görüntülerde dahi kalite kaybı yaşanmayacaktır.

·        Ahd kayıt cihazları standart analog, ahd kameralar ve ıp kameralar olmak üzere üç kamera çeşidi ile de uyumlu olarak çalışabilmektedir. Bu sayede aynı kayıt cihazını kullanmaya devam ederken, kamera çeşitlerini değiştirebilirsiniz.

·        Neutron ahd kayıt cihazları tüm marka güvenlik kameraları ile uyum içerisinde çalışabilmektedir. Bu sayede uyumluluk endişeniz olmadan güvenlik kamerası seçimi yapabilirsiniz.