Notice: Trying to get property of non-object in /home2/guvenlikkamerasi/public_html/catalog/controller/startup/startup.php on line 315

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home2/guvenlikkamerasi/public_html/catalog/controller/startup/startup.php on line 315
Neutron IP Kameraları [En Ucuzu]

Neutron Ip Kamera Fiyatları

IPC2324EBR-DPZ28

1.447,30TL

IPC321SR3-VSPF40

430,09TL

IPC3232ER3-DVZ28

1.228,84TL

IPC324ER3-DVPF36

785,09TL

IPC3611SR3-PF36

430,09TL

IPC3614SR3-DPF28

785,09TL

IPC6222ER-X20-B

4.164,40TL

IPC6242SL-X22

10.342,74TL

IPC6248SR-X22

13.892,72TL
Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 10 (2 Sayfa)

Neutron IP Kameraları

Neutron IP kamera, çalışması için herhangi bir cihaza ihtiyaç yoktur. Yüksek çözünürlük özelliği ile kayıt yapar. Uzaktan izleme gerektiren durumlarda tercih edilir. Oldukça yüksek bir teknoloji ile iş görür. Uzaktan izleme, güvenlik için oldukça önemlidir. Evimizi, iş yerimizi ya da çocuk bakıcımızı sık sık uzaktan izleme ihtiyacı duyarız. Eğer kendimize ait korumamız gereken bir eşyamız varsa kamera ile korumak oldukça etkilidir. Hızsızlar sürekli gözlemleme halindedir. Bu nedenle çok ufak bir para ya da eşyaları bile çalmaya çalışırlar. Bunun ortadan kaldırmanın en etkili yolu ise kameralardır. Hırsızlar gözlem yaparken özellikle kameralı mekânlardan uzak durmak ister. Bunun nedeni kanıt bırakmak istememesidir. Siz de Neutron IP kamera ile yüksek güvenliği yakalamış olursunuz. Bu sayede her mekanda gönül rahatlığı ile önlem almış olursunuz.

Neutron IP Kameraların Özellikleri Nelerdir?

Neutron IP kameraların sahip olduğu en önemli özellik yüksek çözünürlülüğe sahip olmasıdır. İnsanların kameralardan beklediği en önemli işlev çözünürlüktür. Herhangi bir suçlu ile karşılaşıldığında kameranın teşhis etmesi ister. Bunun için de net bir görüntüye ihtiyaç vardır. Ancak özellikle analog kameralar net bir görüntü oluşturmaz. Bu da kamerayı işe yaramaz hale getirir. Oysa Neutron IP kameralar gayet yüksek çözünürlükle her türlü görüntüyü anında size gösterir.

Neutron IP kameralarda hareket sensörü bulunur. Böylece, hareket halinde bir şey olduğu an size iletilir. Bu özellikle oldukça önemli bir özelliktir. Örneğin siz iş yerinizdeyken; bir hırsız evinize girebilir. Bu anından size haber olarak gelir. Siz de uzaktan da izleyebileceğiniz görüntü sistemi ile evinizin görüntüsüne bakarsınız. Bu sayede hırsızı hemen polise ihbar edersiniz. Hırsız daha emeline ulaşmadan polisler tarafından yakalanmış olur. Bu son derece profesyonel bir sistemdir. Bu sistem ile her olaya anında müdahalede bulunma şansı vardır.

Neutron IP Kameralar Hangi Alanlarda Kullanılır?

Neutron IP kamera, oldukça farklı alanlarda kullanılır. Uzaktan izleme yapılabilecek tüm alanlar için kullanımı mevcuttur. Özellikle çocuğunu bakıcıya teslim etmek zorunda kalan aileler bu sistemi kullanır. Bakıcı sorunu dünyanın pek çok yerinde yaşanır. Çalışan anneler bir şekilde çocuklarını bakıcıya emanet etmek durumunda kalır. Ancak sürekli de aklı çocuğunda kalır. Bu sistem ile sürekli çocuğu izlemek mümkündür. Aynı şekilde patronlar çalışanlarını izlemek için de Neutron IP kameraları kullanır. İş yerini terk ettikten sonra çalışanların ne durumda olacağı patronlar hep merak eder. İşlerin aksayıp aksamayacağı sorunu sorgularlar. Bu sayede iş yerinden ayrıldıktan sonra; uzaktan izleme özelliği ile kontrol etmek kolay hale gelir.

Neutron IP kamera okullarda da oldukça fazla kullanılır. Özellikle ders aralarında çocukları kontrol etmek her zaman mümkün değildir. Ancak Neutron IP kamera ile her şey kolay hale gelir.

Neutron IP Kamera Nasıl Çalışır?

Neutron IP kamera, analog kameralardan farklı özellikte çalışır. Analog kameraların çalışması için oldukça fazla alete ihtiyaç vardır. Ancak Neutron IP kamera hiçbir cihaza ihtiyaç duymadan çalışır. Her türlü network ortamı ile uyum içerisindedir. Neutron IP kamera ilk önce görüntüleri alır. Bu görüntüleri herhangi bir cihaz olmadan size iletir. Sizin belirlediğiniz noktalara görüntüleri iletir. Bu özelliği ile oldukça işlevsel olduğunu gösterir. Neutron IP kameradan görüntü transferini sağlamak için kameranızı sadece bir network ağına bağlamanız yeterli olur. Böylece görüntüler sizin internet ağınıza transfer edilir. Neutron IP kamera sisteminin bu kadar işlevsel olmasının nedeni; hiçbir donanıma ihtiyaç duymamasıdır. Bu nokta onu analog kameralardan ayırır. Çünkü analog kameralar başlangıçta Neutron IP kameralardan daha uygun fiyatmış gibi görünür. Çoğu kişiye Neutron IP kamera sistemleri oldukça pahalı gelir. Ancak ürün ve alınan hizmet karşılaştırıldığında Neutron IP kamera sistemi çok daha hesaplıdır. Çünkü analog kameralar her işlem için farklı bir donanıma ihtiyaç duyar. Bu da maliyetini oldukça arttırır. IP kameralarda böyle bir durum söz konusu değildir. Her ihtiyaç içinde bulunan yazılım yardımıyla karşılanır. Neutron IP kamera bir yazılım programını da beraberinde taşır. Bu nedenle oldukça işlevseldir. Örneğin yazılım sayesinde ev içindeki hareketli görüntü anında kişiye gönderilir. Ya da yine yazılım sayesinde kamera sistemi bir alarm özelliği de gösterir. Tüm bunları tek bir sistemde bulmak ise sanılanın aksine daha ekonomik olmasına yol açar.

Neutron IP kamera ile sesleri istediğiniz gibi duymanız mümkündür. Çünkü içerisinde bir mikrofon da barındırır. Ayrıca siz de istediğiniz bir mikrofonu bağlayabilirsiniz. Bu sayede istenilen ortamdaki ses transferini de sağlamış olursunuz.

Neutron IP kamera çalışırken ille bir kablolu ağ bağlantısı aranmaz. Kablosuz ağ bağlantısı ile de çalışma gerçekleşir.

Neutron IP kameralar genel olarak elde edilen görüntüyü iletir. Anında iletme yöntemi ile çalışır. Algılanan görüntüler elektrik sinyaline dönüştürülür. Bu elektrik sinyalleri analog program şeklindedir. Neutron IP kamera bu analog programı dijital hale dönüştürür. Bu dijital sinyal de görüntüyü iletir. İstenilirse network yardımı ile görüntü kayıt altına da alınır.

Neutron IP Kamera Uygulama Alanları Nelerdir?

Kendi özel yazılımının olması ve yüksek çözünürlülüğe ulaşması nedeniyle Neutron IP kamera sistemi çok fazla tercih edilir. Kamera sisteminin tüm bu özelliklerden dolayı kullanım alanları da oldukça yaygındır. Özellikle ev ve ofislerde kullanımı yaygındır. Bunun dışında geniş alanların güvenliğini sağlamak için de kullanılır. Tatil köyleri tarafında tercihe edilir. Tatil köyleri çok geniş alanları kapsar. Bu kadar geniş alanlarda güvenliğin sağlanması ise oldukça zordur. Bunun için kamera sistemi tercih edilir. Seçilen kameranın geniş alanlara hitap etmesi çok önemlidir. Bu nedenle tatil köyleri gibi geniş alanların güvenliğinde Neutron IP kamera kullanılır. Bu sayede pek çok nokta, aynı anda ekranda görünür. Neutron IP kamera sisteminin bu hizmeti sağlaması büyük alanların kontrolünde oldukça önem sağlar.

Neutron IP kamera güvenlik amacıyla depolarda, hastanelerde ya da mağazalarda kullanılır. Harekete duyarlı sensörlerinin olması özellikle gece güvenliğinde oldukça önemlidir. Bir mağazayı ya da depoyu gece korumak oldukça önemlidir. Önceden bu hizmetler gece bekçileri aracılığı ile yapılırdı. Ancak günümüzde iş daha sağlam hale dönüştü. Gece depo ya da mağaza içinde herhangi bir hareket olduğunda sistem anında sizinle iletişime geçer. Siz de durumu polise bildirerek olayı çözmüş olursunuz. Bu şekilde de her zaman içiniz rahat eder. Çünkü hırsızlık karşısında zarar yaşamamak için anında müdahale edilmesi gerekir. Siz de Neutron IP kamera ile olaylara anında müdahale edebilirsiniz.

Son zamanlarda özellikle hastanelerde çok fazla şiddet olayları karşımıza çıkar. Bunu ortadan kaldırmak için de şiddet gösterenlerin cezalandırılması gerekir. Ceza işlerinde maddi delil oldukça önemlidir. Hastanede ya da başka bir mekânda kamera olması kişinin olayı kabullenmesine neden olur. Buradaki önemli ayrıntı kameraların yüksek çözünürlükte olmasıdır. Yani şiddet gösteren kişinin görüntüsü oldukça net olmalıdır. Bunu en iyi sağlayan ise Neutron IP kameralardır. Bu sayede istenilen maddi delil elde edilmiş olur. Neutron IP kamera ile her ortamda işlevsel kullanım sağlanır.