Notice: Trying to get property of non-object in /home2/guvenlikkamerasi/public_html/catalog/controller/startup/startup.php on line 315

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home2/guvenlikkamerasi/public_html/catalog/controller/startup/startup.php on line 315
Samsung Ahd Kameralar

Samsung Ahd Kamera Fiyatları

SAMSUNG HCP-6320HP

8.533,61TL

SAMSUNG HCP-6320P

7.509,58TL

SAMSUNG SCD-6023RP

1.078,65TL

SAMSUNG SCD-6083RP

1.433,65TL

SAMSUNG SCO-6023RP

1.024,03TL

SAMSUNG SCO-6083RP

1.570,18TL

SAMSUNG SCV-6083RP

1.570,18TL

SAMSUNG-SCB-6003P

1.024,03TL
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)

Samsung Ahd Kameralar

Güvenlik sistemlerinin çokça kullanıldığı günümüzde samsung ahd kameralar büyük öneme sahiptir. Ev, is yeri, alışveriş merkezleri ya da kamuya açık alanlar gibi pek çok yerde tercih edilen ahd kameralar aslında analog hd kalitedeki kameralardır. Analog kameraların daha fazla çözünürlüğe sahip olan diğer bir çeşidi olan bu kameralar, genellikle 720p ve 1080p çözünürlüğe sahiptir. Ayrıca bu kameralara geçiş yapmak istemeniz halinde güvenlik sisteminizi değiştirmeye gerek yoktur. Koaksiyel kablo yoluyla yeniden bir kablolama yapmadan kameraları kayıt cihazınıza bağlayabilirsiniz. Çoğu kayıt cihazı ile uyumlu olan Samsung ahd kameralar bu yönüyle oldukça az maliyetlidir. Çünkü mevcut CCTV analog kamera sisteminizi değiştirmenize gerek kalmadan kameraların kalitesini yükseltebilirsiniz.

Neden Samsung?

Dünyada teknolojiye liderlik eden markalardan olan Samsung ahd kameralar, tüm gelişmişliği ile sizin kullanımınıza sunuluyor. Yüksek çözünürlük, kolay kurulum ve kullanım, yüksek kayıt kapasitesi ve sıkıştırılmış depolama özellikleri gibi pek çok yönüyle rakiplerine fark atan Samsung kameralarla teknolojinin son ürünlerine sahip olacaksınız.

Ahd Kameranın Avantajları

Ahd kameralar, geleneksel güvenlik kameralarının daha üstün teknolojiye sahip ve daha yüksek çözünürlükle kayıt yapan halidir. Eskiden beri kullanılan CCTV kamera sistemlerinde yalnızca kameraları ahd kameralarla değiştirerek aynı sistemi kullanmaya devam edebilirsiniz. 2015 yılında pazara girmiş olan ahd kameralar şimdilerde analog kameraların yerini çoktan almış durumdadır. Hiç bir ek donanıma gerek olmadan analog kameraları Samsung ahd kameralar ile değiştirme fırsatının olmasi ahd kameraları çok tercih edilir hale getirmiştir. Ahd kamera fiyatları analog kamera fiyatlarına çok yakın olduğu için de yüksek kalitedeki kamera tercih edilmektedir.

Ahd kamera özellikleri

Ahd kameralar pek çok üstün teknoloji özelliğine sahiptir:

·         720p, 960 p, 1080 piksele kadar çözünürlüğe sahip olan bu kameralar ile kaydedilen görüntüler hd kalitededir.

·         Ahd kameraların çekim alanı oldukça geniştir. Böylece kamera olan alanlardaki pek çok ayrıntıya bu görüntülerle ulaşabilirsiniz.

·         Kamera seçenekleri hareketli ya da sabit kameralar olabilir.

·         Ahd kameralar hem iç mekanlarda hem de dış mekanlarda kullanıma uygundur.

·         Su geçirmeyen metal kasaya sahip olan kameralar dış mekanlarda güvenle kullanılabilir. Yağmur, kar, rüzgar gibi dış etkenlere karşı korunaklı ve dayanıklı olan bu kameralar dış mekanlarda rahatlıkla kullanılabilir.

·         Kameralarda bulunan gece görüş özelliği sayesinde gece de hd kalitede kayıt yapılır.

·         Hard diskler kameraya dahildir. Hard disk boyutu yüksek kapasitelidir.

·         500 metre mesafeden hd kayıt yapılabilmektedir. Gece dahi her ayrıntı net olacaktır.

·         Sinyal iyileştirici ve sinyal iletim birimi sayesinde görüntü kalitesi yüksektir.

·         Yapılan kayıtları Tv ya da bilgisayar üzerinden canlı izleyebilirsiniz.

·         Cep telefonunuz ile uyumlu hale getirdiğiniz kamera sisteminiz size anında bildirimde bulunabilir. Dışarıdayken internet bağlantınız olması halinde akıllı telefonunuzdan kayıtları anında izleyebilirsiniz.