Notice: Trying to get property of non-object in /home2/guvenlikkamerasi/public_html/catalog/controller/startup/startup.php on line 315

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home2/guvenlikkamerasi/public_html/catalog/controller/startup/startup.php on line 315
Samsung IP Kamera Fiyatları [En Ucuzu]

Samsung IP Kamera Fiyatları

SAMSUNG-SNO-L5083RP

1.911,53TL

SAMSUNG-SNO-L6013RP

1.058,17TL

SNB-5000P

1.467,78TL

SNO-6011R

0,00TL

SNO-6084RP

0,00TL

SNO-7080RP

0,00TL

SNO-7084RP

0,00TL

SNO-L6083RP

1.809,13TL

SNP-5430HP

2.990,18TL
Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)

Samsung IP Kameralar

Yüksek görüntü kalitesi ile çekim yapmanıza imkan sağlayan Samsung IP kameralar sayesinde istediğiniz her alanda güvenliği sağlamak için daha yüksek görüntü kalitesi ile çekim yapma imkanı elde edebilirsiniz. Özellikle Samsung marka kullanmak isteyenlerin tercih edebileceği birbirinden farklı model seçenekleri sistem üzerinden bu kategoride sizlere sunulmaktadır.

Birbirinden farklı özelliklere sahip olan modeller arasında yapacağınız seçimler sayesinde iç veya dış alanlarda kullanabileceğiniz güvenlik kameralarına sahip olabilirsiniz. Sistem üzerinden seçmiş olduğunuz her modeli karşılaştırarak bu şekilde hem fiyat hem de özellikler bakımından en uygun modele kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz.

Samsung IP Kamera Modelleri 

Samsung marka IP kamera kullanmak isteyenler için birbirinden farklı model seçeneği kategori içerisinde yer almaktadır. Yapacağınız incelemeler sayesinde kullanacağınız alan için en uygun model seçeneklerini bularak aralarından tercihinizi yapabilirsiniz. Her model için belirlenmiş olan farklı özellikler nedeni ile sistem üzerinden yapacağınız incelemeler sayesinde kullanabileceğiniz farklı kameralara ulaşabilirsiniz. 

Kategori içerisinde yer alan birbirinden farklı model seçenekleri arasında yapacağınız seçimler sayesinde özellikle yüksek teknolojiyle üzerinde bulunan sensör sayesinde görüntü yakalayacak kameralara ulaşım sağlayabilirsiniz. Yüksek teknoloji sayesinde güvenlik alanında rahatlıkla kullanabileceğiniz de istediğiniz farklı alanlara kaydedilen görüntülerin ulaştırılmasını sağlayabileceğiniz kamera seçenekleri arasında yer almaktadır.

Samsung IP Kamera Nasıl Kullanılır?

Güvenlik amacıyla veya farklı amaçlar için kullanabileceğiniz kamera seçenekleri arasında yer alan IP kameralar sayesinde yapılacak olan çekimler sonucunda elde edilen görüntüler dijital verilere dönüştürülerek ağ üzerinden istediğiniz kullanıcılara ulaştırmaktadır. Bu sayede elde edilen görüntüler farklı kullanıcılar tarafından rahatlıkla kontrol edilebilir. 

Yapılacak olan kurulum işlemlerinin ardından herhangi bir sorun yaşamadan kullanabileceğiniz kamera seçenekleri için sistem üzerinden farklı modelleri inceleyerek en uygun tercihi yapabilirsiniz. Kurulum işlemlerinin tamamlanmasının ardından belirlemiş olduğunuza üzerinden gönderilecek olan görüntüler sayesinde yüksek görüntü kalitesi ile elde edilen kayıtları inceleme imkanı bulabilirsiniz.

Samsung IP Kameraların Özellikleri

Kolay kullanım imkanı edebilmesini sağlamaktadır. 

Yüksek görüntü kalitesi ile çekim yaparak daha net görüntülerin elde edilmesini sağlar. 

Üzerinde bulunan hareket sensörü sayesinde evde etmiş olduğu görüntüleri dijital veriye çevirerek bu şekilde ağ üzerinden kullanıcılara ulaştırmaktadır.

Uzun süre çekim yapılmasına yardımcı olmaktadır. 

Uygun fiyat seçenekleriyle kaliteli sonuç elde edilmesini sağlar. 

Kısa süre içerisinde yapılacak kurulumu ile kullanıma hazır hale getirilebilir.

Kamera ile elde edilen görüntüler farklı kullanıcılara gönderilebilir.

Samsung IP Kamera Kurulumu 

Güvenliği sağlamak için tercih edeceğiniz bölgelere yerleştirilecek olan kamera seçeneği konusunda Samsung IP kameralar tercih etmeniz durumunda demelerinden vereceğiniz sipariş ile istediğiniz kameraya kolayca sahip olabilirsiniz. Kısa süre içerisinde yapılacak olan kurulum işlemlerinin ardından kameranın çekim yapmasını sağlayabilirsiniz.

Kurulum işlemleri konusunda profesyonel yardım almanız herhangi bir sorun yaşamadan istediğiniz alana yapılacak olan montaj işlemlerinin ardından bağlantıların sağlanması ile kameranın kullanıma hazır şekilde teslim edilmesini sağlayacaktır.

Güvenli Alışveriş İmkanı 

Sistem üzerinden sipariş vermek isteyenler öncelikle sisteme üye olmaları gerekir. 

Üyelik işlemleri sırasında vereceğiniz bilgiler üçüncü kişiler veya kurumlar ile paylaş olmadığından güvenli üyelik işlemlerini kolayca yapabilirsiniz. 

Almış olduğunuz kullanıcı bilgileri ile sisteme istediğiniz her an erişim sağlayabilirsiniz. 

Sistem üzerinden Samsung IP kameralar arasında yapacağınız seçimler sayesinde istediğiniz modeli sepete ekleyerek satın alabilirsiniz.

Vermiş olduğunuz sipariş tutarını güvenli ödeme seçeneklerini kullanarak tamamlayabilirsiniz. 

Ödemenizin aktarılmasının ardından onaylanan siparişiniz kısa süre içerisinde kargoya verilmektedir. 

Kargo ile yapılan hızlı teslimat sayesinde beklemek zorunda kalmadan seçmiş olduğunuz kamerayı kısa sürede teslim alabilirsiniz. 

Kargo ile teslimat sırasında gerekli kontrolleri sağlayarak herhangi bir sorun olup olmadığını anladıktan sonra ürününüzü teslim alarak kullanmaya başlayabilirsiniz.