Notice: Trying to get property of non-object in /home2/guvenlikkamerasi/public_html/catalog/controller/startup/startup.php on line 315

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home2/guvenlikkamerasi/public_html/catalog/controller/startup/startup.php on line 315
Harddiskler - En Ucuz Harddiskler

Harddiskler

1 TB WESTERN DIGITAL 3,5'' PURPLE HARDDİSK WD10PURZ 7/24 DVR ENDÜSTRİYEL TİP

402,79TL

2 TB WESTERN DIGITAL 3,5'' PURPLE HARDDİSK WD20PURZ 7/24 DVR ENDÜSTRİYEL TİP

484,71TL

3 TB WESTERN DIGITAL 3,5'' PURPLE HARDDİSK WD30PURZ 7/24 DVR ENDÜSTRİYEL TİP

641,73TL

4 TB WESTERN DIGITAL 3,5'' PURPLE HARDDİSK WD40PURZ 7/24 DVR ENDÜSTRİYEL TİP

853,36TL

6 TB WESTERN DIGITAL 3,5'' PURPLE HARDDİSK WD60PURZ 7/24 DVR ENDÜSTRİYEL TİP

1.290,28TL

SEAGATE 1TB dvr diski, SV35 seri ST1000VX001

443,75TL

SEAGATE 2TB dvr diski, SV35 seri ST2000VX003

546,15TL

SEAGATE 3TB dvr diski, SV35 seri ST3000VX010

716,82TL

SEAGATE 4TB dvr diski, SV35 seri ST4000VX000

935,28TL
Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)

Harddiskler

Günümüzde güvenliği sağlama adına en büyük işlevi güvenlik kameraları sağlamakta olup güvenlik kameraları için de harddiskler hayati öncem taşımaktadır. Zira harddisk sayesinde kayıt gerçekleşebilmekte ve kesintisiz görüntü ve video alabilmek mümkün olmaktadır.

Harddisk Cihaz Özellikleri

Alcağınız harddiski belirlemek için öncelikli olarak sahip olduğunuz kameranın özelliklerini bilmeniz gerekmektedir. Kameranızın kapasitesine göre harddisk tercihi yapmak son derece önemlidir aksi takdirde görüntü almak mümkün olmayacaktır.

Harddisk Kapasiteleri

Bu cihazların kapasiteleri 1 terabytetan başlayarak 10 terabyte’a kadar çıkmaktadır. Yukarıda da belirttiğimiz üzere bu kapasiteleri etkin bir şekilde kullanabilmek için kameralarınızın HDD kapasitesini tam olarak öğrenmeniz gerekmektedir. Aksi takdirde cihaz çalışmayacak hatta yanması dahi söz konusu olabilecektir.

7/24 Çekim

Hangi zaman ne olacağı belli olmadığı için kameraların sürekli kayıtta olması gerekmektedir. Bu durumda ise yapılması gereken sağlam bir hardisk almaktır. Eğer sağlam bir cihaz alınmaz ise bu durumda cihazın çalışması sırasında aşırı ısınma gerçekleşebilir ve cihaz yanabilir. Bu durumda ise cihazınızı geri döndürmek mümkün olmayabilir.

Ayrıca sürekli çekim yapan kameralarda bulunan harddiskler kaliteli olmaz ise bu durumda videolarda kesintiler yaşanabilir. Bu da tam olarak incelemek istediğiniz görüntülerin kaydedilmemiş olması gibi bir sorun ortaya çıkarabilir. İşte bunun önüne geçmek adına sitemizde yer alan harddisk modellerini incelemenizi sizlere tavsiye etmekteyiz.

Sessiz Çalışma

Sitemizde yer alan harddisk modelleri en üst kaliteye sahip olmaları sebebiyle çalışırken hiçbir şekilde titrememekte bu sayede yerinde daha sabit dururken aynı zamanda daha da sessiz çalışmaktadır. Bu sayede varlığı ile yokluğu arasında fark olmayan kameralarınızı daha rahat bir şekilde kullanabilmek mümkün olacaktır.

Ayrıca sessiz bir iş ortamında çalışıyor iseniz bu durumda cihazdan çıkan her ses sizleri son derece rahatsız edeceğinden bu özellik hayati önem taşımaktadır.

Uzun Ömürlü

Sitemizde yer alan modeller kendi kendilerini temizleme özelliklerine de sahiptir bu sayede yıpranmalarının önüne geçilmektedir. İşte bu da cihazın ömrünü uzatan etkenler arasında bu sayede yer almaktadır.

Enerji Tasarrufu

Bu harddiskler düşük akım kullanmaları sebebiyle aynı zamanda enerji tasarrufu da sağlamaktadırlar. Bu sayede hem az elektrik masrafı ödeyecek hem de daha çok alanı güvenli bir şekilde izleyebileceksiniz.

Arıza Bildirimi

Güvenlik kameralarından sonuç alabilmek için sürekli çalışmaları gerekmektedir. Bu sebeple de kaliteli harddisk kullanılması son derece önem arz etmektedir. Bu yapıldığı takdirde bu risk asgariye düşürülecek olsa da yine de temkinli olmakta fayda vardır.

Bu kapsamda belirli aralıklarla geçmişe dönük video kayıtlarını incelemekte fayda bulunmaktadır. Bunun yanı sıra herhangi bir kayıt sorunu yaşandığında alarm vermesi için kameranızı ayarlamakta da fayda bulunmaktadır. Ayrıca arıza anında size mail gönderilmesini de ayarlayabilirsiniz.

Yüksek Çözünürlük Kalitesi

Sitemizde yer alan cihazları tercih etmeniz halinde en net görüntüleri elde edebilmeniz mümkün olacaktır. Eğer görüntüler net olmaz ise bu durumda güvenlik kamerası kullanmanın bir faydası kalmayacaktır. İşte bu sorunu da sitemizde yer alan cihazları temin ederek aşmanız son derece kolay olacaktır.

Yüksek Performans

Sitemizde yer alan harddiskler son derece yüksek performanslar sergilerken aynı zamanda düşük maliyet çıkarmaktadır. Yüksek çözünürlükte, mega piksel görüntüler elde edilmesine olanak tanıyan bu harddisk modelleri sayesinde sizler de milyonlarca saat kayıt yapabileceksiniz.

Kayıt esnasında çalışan harddiskin ısınması problemim de üretici firmalar tarafından en aza indirgenmiştir. Bu sayede cihazınızı daha uzun süre kullanabilmek mümkün olacaktır.

Markalar

Sitemizde yer alan harddisk markaları iki tanedir. Bunlar kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen ve beğenilen modeller arasında yer almaktadır. Bu markalardan ilki Seagate iken diğeri de Purple olmaktadır. Birbirinden farklı özellikler ve avantajlar sunan bu markalar sayesinde sizler de cihazınıza uyumlu son derece kaliteli harddisk modelleri temin edebilirsiniz.

Harddisk Fiyatları

Harddisk fiyatları birbirinden farklılık arz etmektedir. Bunda marka, kapasite ve diğer teknik özellikler rol oynamaktadır. Ancak genel olarak bakıldığında 1 TB’lık bir cihazın fiyatının 250 TL civarından başladığını kapasite ve teknik özellikler arttıkça 1500 TL’ye ulaşan harddisk modellerinin olduğunu söylemek de mümkün olmaktadır.